Loading...
4.2 Point
9 Comment

Yusufeli Çoruh Döner Salonu

Sümer Mahallesi, Maral Sokak, No 14, Odunpazarı, Eskişehir
Categories Restaurants
Cuisines Döner
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0222 2241008
Properties
  • Table booking recommended
Comments (9)
5
S..... Ç......
Burası güzel, et gayet lezzetli. Açsanız 1.5 söylemeniz gerek. 1 porsiyon 100gr 25 TL. Dönerin yanında söğüş domates ve soğan getiriyorlar. Lavaş değil pide var.
3
F........ F........
Eskiden sadece pazar günleri, içerde sadece birkaç masa olan dükkanda, hizmet veren Yusufeli Çoruh Döner salonu yeni yerine taşındığından beri maalesef eski kalitesinde değil. Gittiğinizde ortaya sadece domates ve soğan geliyor. Döner yanında ise hiçbir şey yok sadece 100 gram döner geliyor. Fiyat ise 16tl. Ancak 1 porsiyonla doymak çok mümkün değil 2 porsiyon yiyip içecek içtiğinizde ise fiyat 30tl yi buluyor. Ancak etin kalitesi ve lezzeti gerçekten güzel. Servis kalitesi çok tatminkâr değil. Son olarak hafta sonları kalabalıktan dolayı sıra bekleyebilirsiniz.
4
Ö.... Ö....
Döner lezzetli, ortam temiz , fiyatlar makul. Ancak çok ara bir yerde şehir merkezinde aramayın. İnternette cağ kebabı aramalarında çıksa da yapılan şey cağ değil, bildiğiniz et döner.
5
A........ K........
Artvinli ustalardan güzel bir döner yemek için gelinebilecek bir yer. Temiz bir mekan. İlgi ve alaka iyi. Dönerin lezzeti gayet iyi. Ocakbaşı döner havası veriyor :)
3
B........ B........
Mini mini dükkanında sıra beklerken her şey hem çok leziz, hem de çok keyifliydi... O salaşlık ve samimiyetten, aynı lezzetten eser yok şimdi ...
4
D...... D......
Döner gayet kaliteli ve çok lezzetli. Eti yerken hoş bir kekik tadı alıyorsunuz. Kesinlikle denenmesini tavsiye ederim. Ancak salataların ve içecek menüsünün zenginleştirilmesi güzel olabilir.
5
E.... T....
Döner harika fakat porsiyonlar sade yanında pilav vs gibi birşey yok sek et.. İki kişi 40lira gibi bir meblağ ile yemek yiyebilirsiniz. Et her gün günlük olarak geliyormuş pazarları da kasaplar kapalı olduğundan pazartesi servis olmuyormuş.. Hadi afiyet olsun !)
5
S..... A......
Döner muhteşem. Sipariş verildikçe kesiliyor ve sıcak olarak servis ediliyor. Köfte - klasik döner rutinine alternatif arayanlar memnun kalacaktır. Servis zayıf gibi görünse de bu lezzet için beklemeye değer...
4
E.... Y....
Mekan sadece döner yapıyor, çorba ve pilav bile yok. O yüzden ekip olarak gidiyorsanız öncesinde bu bilgiyi herkesle paylaşın. Ayrıca pazartesi günleri kapalı, diğer günleri deneyin. Dönere gelince, tabakta sadece döner olmasından olsa gerek porsiyonları göze az geliyor. Ancak son derece lezzetli bir döner servis ediyorlar. Daha önce baharatlı döner yememiş olduğumdan başta biraz garipsesem de kesinlikle çok başarılı bir kombinasyon olduğunu söylemeleyim. Ne yesem diye düşünüyor ve döner yemeyi seviyorsanız deneyebileceğiniz güzel bir mekan.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım