Loading...
3.0 Point
4 Comment

Keyf Konağı

Paşa Mahallesi, Fırın Sokak, No 12/3, Odunpazarı, Eskişehir
Categories Restaurants
Cuisines Home-made
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0222 2460036
Properties
  • Dinner
  • Indoor Seating
  • Table booking recommended
Comments (4)
5
S.... S....
Güler yüzlü, sıcak hizmeti var , daha önce bahsedildiği gibi bir muamele ile karşılaşmadım. İki kişi geldik, iki kişilik serpme kahvaltı aldık, İstanbul'dan gelenler olarak çok çok memnun kaldık. Serpme kahvaltı ücretini hakediyor hatta iki kişi için fazla sayılır porsiyonu. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Haşhaşlı gözlemesi de oldukça lezzetli.
1
A............. A.............
Müşteriyle iletişimi rezil olan bir mekan. 5 kişi oturduk 1 menü geldi ikinci menüyü istedik ve 4 kahve siparis vermeye karar verdik. Siparis vermeyen kisiye bir de menü istedin diye çemkirildi. Devamında sadece damla sakızlı kahve istedik (kumda demeden) fakat kumda yapıp fazladan ucret aldilar ve bunun bizim sorunumuz oldugunu soylediler. Biz para ustumuzu alıp kalkalım dedigimizde ise bence de gidin cevabıyla karşılaştık. Rezalet bir işletme.
1
A............. A.............
Müşteriyle iletişimi rezil olan bir mekan.
5 kişi oturduk 1 menü geldi ikinci menüyü istedik ve 4 kahve siparis vermeye karar verdik. Siparis vermeyen kisiye bir de menü istedin diye çemkirildi. Devamında sadece damla sakızlı kahve istedik (kumda demeden) fakat kumda yapıp fazladan ucret aldilar ve bunun bizim sorunumuz oldugunu soylediler. Biz para ustumuzu alıp kalkalım dedigimizde ise bence de gidin cevabıyla karşılaştık. Rezalet bir işletme.
5
T.... B......
Eskişehir'e gelip en beğendiğim yer oldu şuan. İçerisi nostalji sevenler için harika. Türk kahvesini tavsiye ederim. Servis çok iyi, balkonu çok güzel.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım