Loading...
4.9 Point
22 Comment

Arzu'nun Yeri

Paşa Mahallesi, Ortaç Sokak, No 1, Eskişehir
Categories Restaurants
Cuisines Home-made
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0222 2217838
Properties
  • Dinner
  • Indoor Seating
  • Kid Friendly
Comments (22)
4
E.... T.....
Eskişehir'den ayrılmadan önce kısa süreli de olsa bu kemana uğradım. zaten tok gitmiştim. Göbete ve çay söylemekle yetindim. Göbete sıcak sıcak hemen geldi. Katmerli yapısını hissettiren, başarılı bir hamur işiydi. Çayın yanında un kurabiyesi eşlikçi olarak geliyor. Gösterişten uzak bir dekorasyonu var. Menüdeki diğer çeşitler için ayrıca gelmek şart.
5
B............. B.............
Sıcak aile ortamı samimi insanlar ve herseyden önce tertemiz. Mantıyı tek geçerim. Burada yedikten Sonra başka hiçbir yerde bu tada ulaşılmıyor. Sivrihisar baklavasını yerken kendinizden geçiyorsunuz. Kelem çok farklı ve lezzetliydi. Odunpazarına gelirseniz uğramadan geçmeyin :)
5
O... I...
Toyga çorbası, yaprak sarma, etli bazlama yedik. Hepsi de birbirinden lezzetliydi. Tekrar gitmek isterim. Fiyatlar da makul seviyede. Arzu hanım ve çalışanlar da çok iyi insanlar.
5
O... O...
Odunpazarı Evlerini ziyaret ettikten sonra yemek yenebilecek hoş bir yer. Yöresel yemekleri güzel ve her şeyin yanında ufak ikramlar var. Çayla bisküvi, yemekle birlikte fırın patates vb. Fiyatları da İstanbul standartlarına kıyasla makul ama aşırı ucuz bir yer de beklemeyin. Toyga çorbasını tavsiye ederim. Klasik müzik ve hoş bir atmosfer var.
5
E... E...
toyga çorbaso bildiğimiz ayranaşı çorbasına çok benzer ama onun sıcağı. ağızda ekşimtrak bir tat bırakıyor, müthiş. Kaşıkbörek çorbası da içinde mantı olan domatesli, yoğurtlu bir çorba. mükemmel bir tadı vardı. ortam sakin, çaylar güzel, müzikler keyifli, çalışanlar sıcak. hiçbir gezi rehberinde, listesinde adına rastlamadım. o listelerin ne kadar yüzeysel olduğu buradan belli.
5
G... G.....
Çalışanlar güler yüzlüydü. Toyga çorbasını çok beğendik, özellikle tavsiye olunur. Lahana sarmaları da güzeldi. Ayrıca kilo olarak da satılan ürünler olması güzel.
5
E... M......
Çorbaların hepsi birbirinden güzel, yemekler taze ve lezzetiydi.Mekanin ambiyansı hoş ve sıcak, çalışanlar gerçekten guleryuzlu ve ilgiliydi. Eskişehir'e gelince mutlaka uğranılması gereken bir yer.
5
ö.... C.....
Toyga çorbasının mutlaka denenmesi gereken, yöresel yemek isteyenler icin tavsiye edilecek, genel olarak samimi ve sevimli bir mekan. Fiyat kalite olarak cok ideal oldugunu da belirtmek isterim.
5
G...... G......
Toyga çorbası lezzetliydi. Yanında gelen şehriye ve acı sosu da güzel başlangıç oldu. Göbete alışık olduğum göbeteye benzemiyordu. Mekanın iç tasarımıyla ve çalışanların güler yüzlülüğüyle sıcak bir ortamdı.
5
F...... F......
Toyga çorbası 10 numara, fiyat performans çok iyi. Müzikler harika, jazz pop sevenler için... Müzeleri ziyaret edenler için yöresel yemeklerini tadabilirsiniz.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım