Loading...
4.3 Point
14 Comment

Monte Cafe Bar

Adalar Migros Yani
Categories Cafés
Cuisines Finger Food
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 00 2222210
Properties
  • Credit Card
  • Live Music
  • Private Parking
Comments (14)
4
B...... G.....
Adalardaki en iyi alkollü mekan manzarası güzel garsonlar ilgili fiyatlar ortalama canlı müzikte iyi sadece mekanın planı iyi değil onun haricinde gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz mekan . Biz 2 kişi 50 lik rakı 4 meze peynir meyve tabağı 140 lira ödedik
5
D........ D...
Canlı müzik, porsuk manzarası çok güzel... Yemekler şahane.. Şehir dışından gelenler için Eskişehirin tadını çıkartmaya birebir.. Yemekler de çok leziz
5
D........ D...
Canlı müzik, porsuk manzarası çok güzel...
Yemekler şahane..
Şehir dışından gelenler için Eskişehirin tadını çıkartmaya birebir..
Yemekler de çok leziz
3
C..... K....
Porsuk Bulvarı ve Porsuk Çayını kuş bakışı izleyebileceğiniz, zaman zaman canlı müzik ile biranızı keyif ile yudumlayabileceğiniz mekan. Öğrencilerin doğum günlerini kutlama mekanı! Lig TV yayınıda bulunmakta! ;)
5
Y...... D.....
Begeniyorum - Bazen kafa dagitmak için ugradigim ve gerçekten keyif aldigim yerlerden biri. Gidecek olanlara pisman olmayacaklarini söyleyebilirim.
4
S.... A...
Monte Cafe Bar - Oldukça nezih bir mekan, tavsiye ederim. Özellikle iç mimarisi insani içeri girer girmez etkiliyor. Müzikleri de oldukça kaliteli seçiyorlar.
5
M...... K......
Her telden - Bizim monteyi sevme sebebimiz her telden olmasi, her solisti eglendirmeyi bildigi kadar hafif sohbetlerin dönmesini saglayan rahat parçalari da dinletmekte bizi.. Çalisanlari ve patronu ne kadar ilgi çekici olmasa da mekanin yeri ve bizi kattigi bizi genelde Monte'ye itmekte :)
5
Ö...... K.....
Monte - Balkonuna oturduktan sonra hayatin tadini çikarmaya bakin. Manzarasi insani bitiriyor zaten, cafe dediginizde Monte'yi tek geçerim. Çok anilarimi gömdüm ben oraya :) -----13 Jul, 2011----- Tam Burasi - Monte gerçekten adalarda görüp görebileceginiz en güzel yerlerden bir tanesidir. Gitmenizi siddetle tavsiye ediyorum, gidince göreceksiniz zaten. Servisi, yemekleri, manzarasi 10 numara bir yer daha ne söylenebilir ki.
4
Y.... D....
Monte cafe - Oldukça güzel bir mekandir. Çok güzel canli müzik yayini yapan bir yer. Ayni zamanda balkon tarafinda oturursaniz porsuk manzarasi arasinda içkinizi yudumlayabilirsiniz. Gittiginizde memnun kalacaginiz güzide bir bardir.
4
A.. K....
Eskisehir ve huzur - Binmisim otobüsüme, inmisim Eskisehir otogarinda tramvayla geçmisim Doktorlar caddesine. Sonra porsugun güzel manzarasi esliginde oturmusum Monte Cafe'ye, açmisim birami iste hayat bu!!!!
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım