Loading...
3.9 Point
31 Comment

Papagan

Köprübaşı Caddesi, Yalbı Sokak, No:5, Odunpazarı, Eskişehir
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0222 2314362
Comments (31)
2
M........ Ö.....
Meşhur diye buraya beş kişi gittik. Beşimiz de beğenmedik. Çok bir beklentiniz olmasın. İçindeki kıyması oldukça az . Çok da Lezzetli gelmedi bize.
3
I.... I....
Lezzet 5/3 Hizmet 5/3 Fiyat 5/4 ilk burada çiğbörek yediğimde yıl 2005 di 2019 da tekar geldim. Ozamanda beğememiştim şimdi de lezzetsiz bence. Kıyması hiç lezzetli değil. Hamur kıvamı eh işte
3
F.... A.....
Yoğunluk had Safa’da özensiz ve hızlı servis, porsiyon doyurucu, ilk defa yememe rağmen beğendim, ücret pahalı geldi, yazacak çokta bişey Yok.
5
D.... E...
Eskiden tercih etmememe rağmen mutfakta yapılan değişiklikler sonucu tercih etmeye başladığım, çibörek denilince akla gelen mekan. Ha çibörek sevmezsiniz, boş gelir size o ayrı. Ama çibörek sevdiğimizi varsayarak, gözü kapalı 5 puanı veririm.
5
A.... B....
Bar restoranda yiyebileceğiniz en iyi çiğ börek, tap taze yapılıp masanıza geliyor, haftasonları biraz sıra beklemel zorunda kalabilirsiniz. Beklediğinize değecektir.
2
B...... D.........
Fiyat pahalı arkadaşlar eski tadından tuzundan lezzet yok. Kıyması pişmemişti ve pembe pembeydi çok yağlıydi bildiğimiz ısırınca yağ akıyordu artık eskişehirin klasiklerinden biri olmadığı kesinlikle belli. Çok daha güzel yapan yerler varken burayı tercih edip bu kadar kötü bir fiyat performans oranı alınmaz. Kurucuları mezarında kesinlikle ters dönmüştür.
4
M.... Y.......
ünlü olduğu kadar varmış ve kesinlikle tavsiye ederim. Porsiyon ve hızlı servis olarak hem gözümüze hem midemize hitap ediyordu.tadı damağımızda kaldı.
4
M.... Y.......
ünlü olduğu kadar varmış ve kesinlikle tavsiye ederim.
Porsiyon ve hızlı servis olarak hem gözümüze hem midemize hitap ediyordu.tadı damağımızda kaldı.
5
E...... E......
Günübirlik Eskişehir gezimizde Çibörek yemek için burayı tercih ettik. Gayet lezzetliydi yağ oranı da iyiydi. Bir porsiyon yani 5 çibörek bizi fazlasıyla doyurdu. Fakat diğer dükkanların fiyatlarıyla arada baya fark var. Bunu hakediyor mu yorum yapamıyorum. Bir dahaki sefere başka yerleri deneyeceğim. 2 porsiyon çi 2 çaya 35 tl ödedik.
3
M.... K...
Merkez dükkanda Çay olmadığı için köprübaşındaki bu yakın ve daha ferah şubeye arkadaş eşliğinde yönlendirildik. Servis zayıf, kasada hesap alırken telefonda okey oynamaya devam ettikleri mekan Keşke daha az yağlı ve daha az sulu olsaydı, bugün Odunpazarında gittiğimiz yer gibi... Eskişehire 1 gün yetmez.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım