Loading...
4.0 Point
3 Comment

Eskişehir Ögretmen Evi

Akarbaşı Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Odunpazarı, Eskişehir
Categories Cafés
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Properties
  • Dinner
  • Indoor Seating
Comments (3)
4
H..... K......
Eskişehir Eti Müzesinin yanıbaşında yer alan,20 araçlık otoparkı,misafirhanesi de olan Ogretmenevinin kamelyalarla düzenlenmiş güzel bir çay bahçesi de mevcut.Turkiyedeki eşdeğeri olan diğer ogretmenevlerinden belirgin bir farkı olmayan bir yer.Odada tek kullanımlık terlik mevcut değil.Sicak suyu da her an çalışmayabilir.Odalarda klima yerine merkezi ısıtma ve soğutması mevcut.Hos şirin bir balkonu var.Resepsiyon görevlileri nazik.Wi-fi si de mevcut olan bu tesiste 2.katta restoranda mevcut.Ogretmenevinde konaklama esnasında oda+kahvaltı konsepti olduğundan sabah açık büfe olan kahvaltısı da alınabilir.Acik büfe kahvaltısında kızarmış patates ve pogacalari da var.Kamu,öğretmen ve sivil fiyat tarifeleri farklı farklı.Yani kamu kurum ve kuruluşlarında çalışıyorsanız kartınızı da yanınıza almanızda fayda var.
3
C..... K....
Sevgili öğretmenlerimizin emekliliklerini rahatlık içinde geçirmeleri için yapılmış, fakat Çarşamba pazarı dönüşü uğrak noktası haline gelmiş, düğünleri ile meşhur, önündeki çay bahçesinde ufak bir soluk alabileceğiniz, huzurlu, hesaplı ama yemeklere biraz daha önem verilmesi gereken güzel bir yer!
5
F.... Ç.....
Sehirici heryere ulasimi kolay, aksamlari yuruyus icin genis bir bulvar ve yeme-icme icin guzel mekanlar yakin, hizmetin hizli, temiz ve kaliteli oldugu bir yer. Tek, grup veya aile herkese tavsiye edilir. Sicak gunlerde serin ruzgari balkon ve odalari serinletiyor. Malum Eskisehir 800mt yuksekte oldugundan gece-gunduz isi farki var. Gece disarida olunacaksa ince bir ust almak gerekebilir.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım