Loading...
3.9 Point
48 Comment

Mahfel - Setbaşı

Namazgah Caddesi, No:2, Setbaşı, Bursa, Namazgah, Bursa
Categories Cafés
Cuisines Coffee and Tea, Cafe
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • No Alcohol Available
  • Lunch
  • Outdoor Seating
  • Private Parking
Comments (48)
1
C.... B.........
Hizmet aşırı yavaş sadece siparişler geliyor ama soğuk geliyor salep buz gibi tavla istiyoruz 4 kere kimse ilgilenmiyor
3
G.......... G..........
Ambians, çay harika. Fiyatlar makul. Servis daha seri olmalı. Ayvalık tostu için Ayvalık'tan usta getirmeleri şart. Dere kenarındaki üstü kapalı mekan aşırı gürültülü. Açık hava kısmında yer bulmak şansa kalmış.
5
P..... P.....
Dere kenarında olan yeri özellikle çok güzel. Biz kahve ve nargile içtik,beğendik. Kahvenin sunumu hoşumuza gitti. Temiz güzel bir işletme,çalışanlar ilgili ve güleryüzlü.
1
N... N..
Merkezi olmasının dışında hiçbir artısı yok hatta eksileri çok. Kesinlikle rezaletti.
On dakika garsonun gelip sipariş almasını bekledik en sonunda ben gittim söyledim. Alt tarafı bir sufle iki çay istedik yarım saat boyunca sufle gelmedi. Menüde iki top dondurmayla servis edilir yazan sufle (16 TL) dondurmasız geldi. Garsona söylediğimizde önce dondurma yok dedi dondurmasız fiyat aynı mı diye sorunca hayır ikisi türlü de aynı dedi. Bize hiçbir şekilde belirtmediklerini söyleyince tamam ben bir bakayım dedi sonra bir top meyveli dondurma getirip hiçbir şey demeden bıraktı gitti sanki kendilerinde kabahat yokmuş gibi.
1
N... N..
Merkezi olmasının dışında hiçbir artısı yok hatta eksileri çok. Kesinlikle rezaletti. On dakika garsonun gelip sipariş almasını bekledik en sonunda ben gittim söyledim. Alt tarafı bir sufle iki çay istedik yarım saat boyunca sufle gelmedi. Menüde iki top dondurmayla servis edilir yazan sufle (16 TL) dondurmasız geldi. Garsona söylediğimizde önce dondurma yok dedi dondurmasız fiyat aynı mı diye sorunca hayır ikisi türlü de aynı dedi. Bize hiçbir şekilde belirtmediklerini söyleyince tamam ben bir bakayım dedi sonra bir top meyveli dondurma getirip hiçbir şey demeden bıraktı gitti sanki kendilerinde kabahat yokmuş gibi.
4
Y.... K...
Yeri çok güzel bir kere. Bursa’da oturduğum yıllarda, öğrencilik dönemimde pek çok kez gittim. Bir ara maç yayını vardı. Galatasaray maçlarında burada soluğu alırdım. Evime de yakın olduğu için favori yerlerimdendi. Baharda ayrı bir güzel oluyor. Gerçekten salep ve çay başarılı. İnsana huzur veren bir ambiyansı var. Çevrenin de etkisiyle büyüleniyorsunuz adeta.
4
M.... M....
Yenilenmiş haliyle iyi, her sene Bursa ‘ya geldiğimde mutlaka gideriz. Kenar kısıma denk gelemedik bir türlü ama olsun..
4
C.. E....
Eski bursalinin onemli bir bulusma noktasidir. Sahlebi meşhurdur. Kıs aylarında sikca tercih edilir. Derneklerin, siyasi olusumlarin bunca zaman toplanma noktasi da olmuştur. Konum itibariyle de oldukca keyifli bir yerdir.
5
D...... Y.....
bursa içeriainde yemek sonrası çay ya da kahve keyfinin yapılacağı kozahan'dan başka tek yer burası diyebilirim. yeri dere kenarında ve personelin ilgisi de güzel.
4
G...... İ....
Guzel bir mekan...Çok yagmurlu bir günde gitmistik,hatta siginmistik...Çayları güzeldi...KozaHan kapaliyken cay icmek icin iyi bir alternatif...
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım