Loading...
4.0 Point
3 Comment

Küçük Saray Pideli Kebap

Sehreküstü Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Apolyont Han, No:Z03, Osmangazi, Bursa
Categories Restaurants
Cuisines Turkish Pizza
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0224 2242404
Properties
  • Indoor Seating
  • Table booking recommended
Comments (3)
4
F.... K......
Aslında buraya girerken çok umudum yoktu, muhteşem bir lezzet bulamayacağımızı düşündüm. Pideli kebap iskenderin köfteli hali. Porsiyon olarak gayet doyurucu. Etin lezzeti pidelerin sosla uyumu harikaydı. Bir de üzerine sütlü kadayıf istedik. Güllaç gibi çok hafif bir tatlıydı beğendim. İçinde ceviz fındık vs olsa daha da güzel olabilirdi. Bir dahaki gidişimde Hacıbey de deneyeceğim bu lezzeti.
4
I......... I.........
Bursa'da eşim kendini kaybetti, her çeşit etten yemek istedi:) Allahtan çok meşhur yemekleri yok, yoksa yanmıştım. İskenderi 1,5 porsiyon yiyecekti engel oldum, dur dedim daha neler yiyeceğiz:) Pideli kebap ve inegöl köfteyi de yarımşar porsiyon yemeye ikna ettim:) Daha Çiçek Izgara falan diyordu zor kurtuldum:D

Pideli kebap için iki yer meşhurmuş. Biri Küçük Saray diğeri Hacıbey. Burası yolumuzun üstünde olunca içeri girdik. Pideli kebap iskenderin köfteli hali. Lezzet olarak beğendik, köfteler lezzetli, ekmek sosları başarılıydı. Tatlı olarak sütlü kadayıf baya hafifti. İçinde ceviz veya başka bir şey iyi olabilirdi. Maliyet 20 TL falandı sanırım.
4
I......... I.........
Bursa'da eşim kendini kaybetti, her çeşit etten yemek istedi:) Allahtan çok meşhur yemekleri yok, yoksa yanmıştım. İskenderi 1,5 porsiyon yiyecekti engel oldum, dur dedim daha neler yiyeceğiz:) Pideli kebap ve inegöl köfteyi de yarımşar porsiyon yemeye ikna ettim:) Daha Çiçek Izgara falan diyordu zor kurtuldum:D Pideli kebap için iki yer meşhurmuş. Biri Küçük Saray diğeri Hacıbey. Burası yolumuzun üstünde olunca içeri girdik. Pideli kebap iskenderin köfteli hali. Lezzet olarak beğendik, köfteler lezzetli, ekmek sosları başarılıydı. Tatlı olarak sütlü kadayıf baya hafifti. İçinde ceviz veya başka bir şey iyi olabilirdi. Maliyet 20 TL falandı sanırım.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım