Loading...
4.5 Point
11 Comment

Kebapçi Iskender Yavuz Iskenderoglu

Kapali Çarsi, Bursa
Categories Restaurants
Cuisines Kebab
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Properties
  • Wifi
Comments (11)
5
M...... M......
5
M...... M......
1
A... F......
Bursaya gidip kebep yememek olmaz diye düşünüp meşhuuur
5
S.... S....
İçerisi gayet nezihti tek problem servisi biraz yavaştı yani en azından adıyla marka olmuş bir lokantaya göre. onun dışında iskenderi oldukça lezzetliydi.
4
S.... S....
İçerisi gayet nezihti tek problem servisi biraz yavaştı yani en azından adıyla marka olmuş bir lokantaya göre.
onun dışında iskenderi oldukça lezzetliydi.
4
R... Y...
Atmosferi cok güzel. Meshur iskender oldugu icin tadida tabi mükemmel. Porsyonlari da yerinde. Servis iyi, bekleme süresi de az. Tabiki ilk subesine gidilmeli
5
T.......... T..........
İskender kebabın yaratıcısının torunları tarafından işletilen orijinal İskender kebap yenebilecek bir yer. Bu şubesi ilk açılan dükkanları değil, daha çok turistler için yapılmış, otantik görünüşlü bir restoran. Patlıcanlı iskenderini denedim, güzeldi. Fakat önden minik ikramların olmaması, fiyatların mekanın popülerliğinden dolayı ekstra pahalı olması kafamdaki orijinal İskender kebapçısı imajına uymadı. Belki çok sıra olmadığı bir zaman bulabilseydik, ilk dükkanda İskender denemek daha iyi olabilirdi.
5
F..... T....
Öncelikle daha sokağın başından iskenderin kokusu insanı restorana doğru çekiyor. 1,5 porsiyon istedim, daha olsa rahatlıkla yemeğe devam edebilirdim. Çok lezzetliydi. Yalnızca önden turşu vs. ikram etmemeleri üzdü:)
5
P...... P......
İskenderi enfes, porsiyon 30 tl, ayran 5, girişte ne kadar olduğunu yazmışlar, turistler ziyaret ediyor genelde, çekik gözlü bir aile vardı, en eski olan Heykel şubesinde sıra vardı, hep olurmuş biz de burada yedik gayet de memnun kaldık.
5
K.... K....
Best iskandar had in my life soo yummy I tried 3 diffirent branches in bursa and all of them eere so good & yummy But the best was in botanical garden
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım