Loading...
3.8 Point
18 Comment

Bursa Kebapçısı

Osmangazi Caddesi, No 32, Osmangazi, Bursa
Categories Restaurants
Cuisines Kebab
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • No Alcohol Available
  • Dinner
  • Indoor Seating
Comments (18)
1
A.... K...
Çalışanlar çok kaba. Adeta "bir an önce yiyin de defolup gidin" derler gibi bir halleri var. İskenderin lezzeti kesinlikle ortalamanın üstünde değil. Tarihinin ekmeğini yiyen bir mekan. Üstelik de fiyatlar çok pahalı. Asla tavsiye etmiyorum, 1956 yazmasına aldanmayın.
4
B..... I.....
İskender uzmanı değilim ama oldukça lezzetli bir kebaptı. Biraz uzun sürüyor yemeğin gelmesi fakat çok problem etmedik, lezzeti bu durumu telafi etti.
2
M......... M.........
En az 1 saat siparişinizin gelmesini beklemeniz gereken Mekan, dar bir köşk içerisinde, ortamı fena olmasa da 75 dk da gelen kebaplar da Bursada birçok yerde yiyebileceğiniz cinsten. 2. Bir şansı haketmeyecek bir hizmet olduğunu düşünüyorum.
4
B.... K.....
Temiz, ferah bir bahçede, lezzetli bir iskender yedik. Tavsiye ederim. Mekan konumu itibariyle de Bursa’nın en güzel yerlerinden birinde. Yolunuz düştüğünde uğrayabilirsiniz :)
4
A.... E....
Bursa da en güzel iskender burada yenir yanına içecek olarak sprite istiyorum demeyin. Gazoz var Uludağ diye lafı yersiniz. :) bahçesi ferah binanın üst katları tarihi güzellik.
3
Ö.... D....
bursa'ya her gelişimde farklı yerlerde iskender tatmaya özen gösteririm. burada yediğim iskender için maalesef "ortalama" yorumunu yapacağım. verdiğimiz sipariş tam 40 dakika sonra geldi. cumartesi olduğu için kalabalık nedeniyle mi bu kadar geç geldi bilmiyorum ama buna bir çözüm bulmaları lazım. hemen her müşteri bu şekilde dakikalarca bekliyor. 1.5 iskender söyledim ancak porsiyonu gerçekten az. fiyatı da tadına göre çok çok pahalı. 1 porsiyondaki et miktarını düşünemiyorum bile. lezzetine gelince... karnım çok aç olmasına rağmen bana çok ortalama geldi. bursa'da iskenderi meşhur olan diğer yerlerde daha iyi iskenderler yiyebilirsiniz. bir daha tercih edeceğimi hiç sanmıyorum.
5
U......... U.........
Mekan servis temizlik ve lezzet açısından gerçekten muazzam bahçesi çok güzel iskenderci olmasa çok güzel meyhane olurmuş
5
G............. G.............
Bursa gezimizin iskender yeme kısmını dönüş vaktine bıraktık ve Uludağ taksilerinin kalktığı yerin karşısında yer alan pembe ve tarihi dokusuyla beni benden alan Bursa Kebapçısını tercih ettik. Rehberimiz ve turda yer alan diğerleri tam karşıdaki Tophane Kebapçısını tercih etti fakat 'yarım porsiyon' İskender, tatlı ve içecek için fix menü istemedim doğal olarak ve burayı seçtim. İyi ki burayı seçmişim çünkü tüm turlar orayla anlaşmalı olduğundan müthiş bir yemek gecikmesi yaşanmış. Burası da bireysel gelenlerle çok doluydu fakat buna rağmen hiç bir servis aksaması yaşamadık. Önceden masaya gelen turşularımızla iskenderi bekledik benle birkaç arkadaşım ve evin tarihi dokusuna hayran kaldık, aşağı yukarı inerken çıkan ahşap sesleri arasında yedik yemeğimizi ve gerçekten farklı bir deneyimdi. Müthiş bir müşteri memnuniyeti var, çabaları o kadar bariz ki. İskenderlerine gelince sırf bursa diye über lezzet beklemiyordum fakat yine de İstanbul'da yediğim bir çok yerden daha lezzetli olduğunu kabul etmeliyim etlerinin de. Son derece güzel ağırlandığımız için Bursa'ya yeniden gelsem yine burayı tercih ederim. Yolu düşenlere afiyet olsun
4
C.... C....
Konumu iyi, manzarası güzel. Bahçede yer bulabilirseniz ne mutlu size. İskender yanında köz patlıcanla servis ediliyor, ek tereyağ servisleri yok, etin lezzeti çok iyi fakat porsiyon yetersiz doymakla doymamak arasında kalabilirsiniz, fiyat(25TL) performans açısından pek tatmin edici değil. Biz yaklaşık 30dk. bekledik, döner değişim saatlerinde 2 saate yakın bekleyenler olduğunu söyledi garsonlar. Gidilir mi? Lezzet için evet.
5
R... R...
The best İskender I have ever had in my entire life! The building of the restaurant is a historical building itself, which is an old Turkish mansion! So it has a great ambiance when you walk inside. The İskender is soooo delicious and one of the best you can find in Turkey, I believe. The bread, the sauce, the yogurt, the meat...The traditional deserts are to die for as well, especially Kabak and Ayva Tatlısı. If you ever travel to Bursa, don't miss your chance to have the best İskender of your life...
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım