Loading...
3.6 Point
77 Comment

Kebapçı İskender

Orhanbey Mahallesi, Orhan Sokak, 16000 Heykel - Bursa
Categories Restaurants
Cuisines Kebab, Döner
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Properties
  • Indoor Seating
Comments (77)
2
O... B......
O kadar ismini duyup üstüne sıra bekleyip geliyorsunuz haliyle bir kalite bekliyorsunuz ancak ne etler pişmişti ne de lezzetliydi. Avmlerde yediğim iskenderler bile bazen bundan iyi oluyor tamamen hayal kırıklığı oldu burası benim için gelmeden bir kez daha düşünün derim
5
M.... E....
Bursa'da iskender denince ilk akla gelen mekan, yıllardır lezzetini hiç bozmadan devam ediyor. Heykeldeki mavi tenteli dükkan, önündeki kuyruktan da yerini tahmin edersiniz. Hafta içi öğle saatleri beklemeden masa bulabilirsiniz. Dükkan küçük olduğu için içeride sadece yemeğinizi yiyip kalkıyorsunuz, çay kahve dükkanın yanındaki sokakta taburelerde ikram ediliyor. Fiyatına gelince biraz yüksek gelebilir ama Bursa dışında iskender diye sunulanları düşününce makul bence..
3
B.... E...
Aynı masada tanımadığınız insanlarla oturmak isterseniz doğru yerdesiniz. Sadece ye ve kalk usulü çalısıyo, yedikten sonra bir keyf yapıyım yok, sadece ünlü olduğu için kapıda sıra oluşuyo, değer mi, bence değmez, ama bizd de bikereye mahsus geldik, veday bey buraya 5/5 vermiş ama bence değil. Etler tabaklara çıplak elle konuluyor, Eti güzel, ama daha önce farklı yerlerde de buna benzer iskender tadmıştım. 1.5 posiyon 63 tl, 1 posiyonu 45 tl güncel 2020 fiyatı. Gelen herkese afiyet olsun.
3
B.... E...
Aynı masada tanımadığınız insanlarla oturmak isterseniz doğru yerdesiniz. Sadece ye ve kalk usulü çalısıyo, yedikten sonra bir keyf yapıyım yok, sadece ünlü olduğu için kapıda sıra oluşuyo, değer mi, bence değmez, ama bizd de bikereye mahsus geldik, veday bey buraya 5/5 vermiş ama bence değil.
Etler tabaklara çıplak elle konuluyor,
Eti güzel, ama daha önce farklı yerlerde de buna benzer iskender tadmıştım. 1.5 posiyon 63 tl, 1 posiyonu 45 tl güncel 2020 fiyatı.
Gelen herkese afiyet olsun.
5
C.... C....
Tabiki artık tadı, lezzeti tartışılamaz bir gerçek... Güleryüzlü çalışanlar ve hızlı servis
3
Y..... Ş...
Sira beklememek imkansiz sanirim. İcerideki herkes surekli hizli hareket ediyor. Hizlica yiyip gitmenizi bekliyorlar. Lezzet ise acikcasi pek bi ustunluk goremedik. İskenderi hafif, asla mideye oturmuyor hatta doygunluk hissi bile vermeyebiliyor. Diger yerlere sans verilebilir. İdare ederdi.
4
S....... G.......
İçeriye geçebilmek için 20 dk bekledik, bu kötü tarafı. Belki de meşhur olmanın gereği bu küçük bir mekan olması. Biz iskender yedik 1 veya 1,5 olarak seçebiliyorsunuz, lezzeti gayet iyiydi fiyat biraz pahalı. Tavsiye ederim. ✌
5
D.... C....
1 saat sıra bekledik ama değdi. Çok lezzetliiiydi. Mutlaka yemelisiniz. Çalışanlar gayet kibar ayrıca döner 8 gibi bitiyor biraz erken gitmenizi tavsiye ederim
5
Ç....... Ç.....
Bursa'da iskender denilince akla ilk gelen mekan burasıdır. Tabelasında iskender yazan her dükkanı kebapçı
İskenderle karıştırmayın. Kendimi bildim bileli bu dükkanın açılış ve kapanış saatleri hiç değişmedi, siz İstanbuldan geldiniz diye kimse sizin içim dükkanı açık tutmak zorunda değil. Dükkanın önünde her daim sıra olur. 15 dk içinde masanıza oturmuş ve siparişiniz de gelmiş olur. Bursa'daki en iyi iskender de burdadır. Mekanla uzaktan yakından ilgim yok sadece eleştirirken mantıklı eleştirin.
5
Ç....... Ç.....
Bursa'da iskender denilince akla ilk gelen mekan burasıdır. Tabelasında iskender yazan her dükkanı kebapçı İskenderle karıştırmayın. Kendimi bildim bileli bu dükkanın açılış ve kapanış saatleri hiç değişmedi, siz İstanbuldan geldiniz diye kimse sizin içim dükkanı açık tutmak zorunda değil. Dükkanın önünde her daim sıra olur. 15 dk içinde masanıza oturmuş ve siparişiniz de gelmiş olur. Bursa'daki en iyi iskender de burdadır. Mekanla uzaktan yakından ilgim yok sadece eleştirirken mantıklı eleştirin.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım