Loading...
4.0 Point
8 Comment

Üç Köfte

İvazpaşa, Kapalı Çarşısı, No:3 Osmangazi - Bursa
Categories Restaurants
Cuisines Izgara
Average amount İki kişi için : 15.00 TL
Phone 0224 2215526
Properties
  • Dinner
  • Indoor Seating
Comments (8)
5
E.. E....
5
E.. E....
4
V..... A.......
Normal köftesi var ama; servis sürekli önüne tüm köfteleri aynı anda koyup soğutmuyor, parti parti geliyor, biberi domatesi geliyor standart güzel bir esnaf köftecisi. Mekan küçük.
3
V..... A.......
Normal köftesi var ama; servis sürekli önüne tüm köfteleri aynı anda koyup soğutmuyor, parti parti geliyor, biberi domatesi geliyor standart güzel bir esnaf köftecisi.
Mekan küçük.
4
T.. F....
Gideri var - Üç köfte mükemmel olmamakla birlikte iyi ve sirin bir köfteci bence. Mekan minicik, döner merdivenden yukari çikiyorsunuz toplam 4 masa, alt kat da bir o kadar. Bu yüzden zaten üç köfte mantigi ile sicacik güzel köfteler yiyebiliyorsunuz. Üç Köfte?nin özellikli bir köftesi olmadigi için çok muazzam bir köfte yok. Iyi izgara köfte var. Eminim daha önce bir çok yerde bu tadi yakalamissinizdir. Bu sirin mekanda keyifli bir tecrübe yasayabilirsiniz.
4
T.. F....
Gideri var - Üç köfte mükemmel olmamakla birlikte iyi ve sirin bir köfteci bence. Mekan minicik, döner merdivenden yukari çikiyorsunuz toplam 4 masa, alt kat da bir o kadar. Bu yüzden zaten üç köfte mantigi ile sicacik güzel köfteler yiyebiliyorsunuz.
Üç Köfte?nin özellikli bir köftesi olmadigi için çok muazzam bir köfte yok. Iyi izgara köfte var. Eminim daha önce bir çok yerde bu tadi yakalamissinizdir. Bu sirin mekanda keyifli bir tecrübe yasayabilirsiniz.
3
Ö..... Ö.....
Esnaf Lokantasi Sevmiyorum Ama - Salas mekan ve her seferinde 3 adet sicak köfteyi isik hizinda servisle sevenler için Kapali Çarsi'dan geçerken deneyin derim.
4
N..... S.....
Mekan ve köfteler sicacik - Kapali çarsida acikirken tercih ettigim, ilk gittigimde "ne yani sadece üç köftemi verecekler" panigine kapildigim, küçük sirin bir köfteci. Birde kasadaki amca (sahibi olsa gerek) her yetiskin müsteriye seker, küçüklere de balon verir. Hesap ödendikten sonra o sahne, insanlari bir gülümsemeyle ugurlar. Denemelisiniz.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım