Loading...
3.5 Point
23 Comment

Kebapçi Iskender Yavuz Iskenderoglu Kozahan Subesi

Nalbantoglu Mahallesi, Uzunçarsi Caddesi, No:59-1, Osmangazi, Bursa
Categories Restaurants
Cuisines Kebab
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0224 2241867
Properties
  • Indoor Seating
  • Table booking recommended
Comments (23)
3
S... E...........
Puanımı Botanik Bahçe için veriyorum. Onu listede bulamadım. Mekan ve tasarımı çok güzel ama lezzet sıradan, Bursa’ya başka bir ilden gelip sadece bu lezzeti tüketseniz çok net pişman olursunuz. Ben ne yaptım dersiniz.
3
A....... E........
Mekan güzel gayet fiyatlar gereğinden fazla 2 İskender 2 kola 94 lira
İstanbul gibi pahalı şehirde hem daha lezzetli hem daha ekonomik yemek mümkün
3
A....... E........
Mekan güzel gayet fiyatlar gereğinden fazla 2 İskender 2 kola 94 lira İstanbul gibi pahalı şehirde hem daha lezzetli hem daha ekonomik yemek mümkün
2
M.... M....
Bandırma Feribot yolu üzerinde Varan tesislerinin yanındaki şubesine uğradık. Servis iyi ancak bir porsiyon İskenderin 42 TL olacağını düşünemedik. Fiyat İstanbul'dan pahalı ve porsiyon küçük... bu fiyata İstanbul'da çok daha kaliteli ve ambiyansı güzel olan yerlerde yemek mümkün...
3
E.... A...
Bursa'ya gezmeye geldiğimizde iskender yemeden dönmememiz gerektiğini düşündük. Tabi saati de tam olarak ayarlayamadık biraz gece kaldık internetten baktığımızda o saatlerde buranın açık olduğunu gördük aç olduğumuz için de gitmiş bulunduk. Mekan yeşil alan içinde konak varimsi bir yapıya sahip içiyle birlikte güzel bir mekan. Gittiğimiz saate göre hizmet samimi ve hızlı lakin İskenderine gelince de ödediğimiz fiyata aman aman çok farklı bir iskender yiyemedik maalesef muadili ve daha da uygun fiyata çok daha güzel altarnatifini yiyebilirsiniz. İki kişi 1'er porsiyon iskendere 84 lira ödedik bu fiyatlara içecek dahil değildir :)
3
A.. A..
Kebapçı İskender'in önünde ayakta bir saat sıra bekleyeceğiz diye vazgeçip buraya geldik, değişen bir şey olmadı ama 50 dakikaya yakın oturduğumuz yerde bekledik. Nedenini sorunca kömürde piştiği için böyle olduğu soylendi. Bir porsiyon gram olarak 50 dakika bekleyince yetmiyor,tadı guzel kötü diyemeyecgim o açlıktan gözüm gormedi. Karnımı doydu şükür. Fiyat kalite dengesi İstanbul'dan farksız, dört kişi birer porsiyon iskender arti 3 sıra ve 1 kolaya 150 lira ödedik. Baska şehirden kalkıp yemeye gelmeye gerek yok.
5
B..... D..........
Bursada İskender Kebabın ilk yapıldığı yerlerden biri. Burada ilk defa 30 yıl kadar önce İskender yemiştim. Son olarak iftar zamanı tekrar deneyimledim. Yine çok lezzetliydi, seçtikleri etler çok başarılı, ayrıca etin altında sunulan pide, yanında verilen yoğurt ve üzerine dökülen terayağı birbirini tamamlıyor ve verdiğiniz paraya kesinlikle değiyor. Tabii yanında bu lezzeti tamamlamak için şıra içmenizi öneririm. Yemeğin başında masalarda olan iftarlıklar ve yemek sonunda verilen çay servisi ile de güzel not aldılar. Ancak artık restoran içi biraz köhneleşmiş gözüküyor, bazı masalar akşam saatlerinde yeterli ışık almıyor. Yeni bir tadilat gerekebilir.
4
B..... D..........
Bursada İskender Kebabın ilk yapıldığı yerlerden biri. Burada ilk defa 30 yıl kadar önce İskender yemiştim. Son olarak iftar zamanı tekrar deneyimledim. Yine çok lezzetliydi, seçtikleri etler çok başarılı, ayrıca etin altında sunulan pide, yanında verilen yoğurt ve üzerine dökülen terayağı birbirini tamamlıyor ve verdiğiniz paraya kesinlikle değiyor. Tabii yanında bu lezzeti tamamlamak için şıra içmenizi öneririm. Yemeğin başında masalarda olan iftarlıklar ve yemek sonunda verilen çay servisi ile de güzel not aldılar.
Ancak artık restoran içi biraz köhneleşmiş gözüküyor, bazı masalar akşam saatlerinde yeterli ışık almıyor. Yeni bir tadilat gerekebilir.
2
O... E
Oldukça vasattı. Dönerin Eti hiç güzel kokmuyor bol salçalı seviyorsanız belki deneyebilirsiniz. Sunum çok eksik.Hayal kırıklığı oldu ben ve babam için.
1
O... E
Oldukça vasattı. Dönerin Eti hiç güzel kokmuyor bol salçalı seviyorsanız belki deneyebilirsiniz. Sunum çok eksik.Hayal kırıklığı oldu ben ve babam için.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım