Loading...
3.2 Point
33 Comment

Kebapçı İskender Yavuz İskenderoğlu

İç Kozahan, 1- Kozahan Kapısı, 2- Orhan Camii Kapısı 3- Çarşıbaşı Kapısı, Osmangazi - Bursa
Categories Restaurants
Cuisines Döner
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Comments (33)
2
B.... Y......
Şuan karacabey yol kenarındaki şubeyiz 20-30 dakikadan önce sipariş asla gelmiyor. Yarım saat boyunca boş bekliyorsunuz bi ikram bile yok. Fiyatlar yüksek hersey ekstra ücrete giriyor. Degismedigi sürece pişmanlıktır
1
İ..... A........
Menü verilmiyor. 1.5 iskender 75 TL. Çay bile ikram edilmiyor. Zorunlu vale hizmeti var ve başınızda bekliyorlar para için. Garsonlar çok ilgisiz. 3 kere hesap istedik getirmediler. Sakın gitmeyin
4
L...... M
Bursa’da Kebapçı İskender, Yavuz İskenderoğlu’ndayız. ♦️ Biz İskender Efendi Konağı içinde yer alana gittik. Güzel de bir bahçesi var. Şehirlerarası yolculukta tam yol üstü değil ama gitmeye değer. ♦️ 1867’den beri kuşaktan kuşağa geçerek devam eden işletmenin tarihini anlatan bir de küçük müzesi var.
4
M..... M.....
Mekan dolu olduğu için etler hızlı pişmişti. Dolayısıyla bazı et parçalarının içi çiğ kalmıştı. Yine de İstanbul’daki birçok restorandan çok çok iyi.
1
N...... S.
Mekan dizaynı falan güzeldi. Zaten tarihi bir yer ama servis personeli çok ilgili değildi. Ayrıca ikram sıfır, zorla ekmek pide istedim. Azıcık geldi 2 kere istedim. Daha büyük rezillik çay bile yok. Haftasonu çay olmuyormuş millet bir porsiyona 35₺ ödesin yesin hemen kalksın mantığı var, bir daha asla gitmem.
1
B...... B..............
Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmem fiyatlar aşırı yüksek şöyle örnek vereyim yarım porsiyon çocuk dönerine 30 tl yazıyor yemekten sonra içilen kahve bile parayla satılıyor bu döneri ve iskenderi her yerde yiyebilirsiniz hatta çok daha iyisini mekanın hatrına gittim birdaha asla..
1
B...... B..............
Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmem fiyatlar aşırı yüksek şöyle örnek vereyim yarım porsiyon çocuk dönerine 30 tl yazıyor yemekten sonra içilen kahve bile parayla satılıyor bu döneri ve iskenderi her yerde yiyebilirsiniz hatta çok daha iyisini mekanın hatrına gittim birdaha asla..
4
I.. Y.....
Bir kere mekan çok güzel ve temiz garsonlar kibar, içeriye girdiğiniz anda anlıyorsunuz ki burası yıllardır var ve sistem hep aynı işliyor lakin lezzete gelince çok başarılı değil kötü asla diyemem ama hani damak çatlatan lezzet derler ya o yok gibi..
2
E.... Ö.....
Bursanin en populer iskendercileri arasinda olmasina ragmen artik kalitesini kaybetmiş. Ustelik personel ilgisiz ve kaba. Fiyat Bursa genelinde hemen hemen aynı bazi yerlerde kaliteli ve ona deger fakat burasi ne verilen parayi ne de değeri haketmiyor. 2 puani yoğurt ve tereyaginin lezzeti icin veriyorum. Eti kuru ve lezzetsiz. Pidesi sosu az ve sertti. Personel ilgisi ise sıfır..
4
A.... A....
Evet iskender güzel on numara fakat istanbulda da buna yakın iskender yedim bence onu özel kılan yanına koyduğu yoğurdun ve üzerine döktüğü tereyağının organik ve katkısız olduğundan ..
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım