Loading...
1.5 Point
4 Comment

Belvü Cafe

Kaplikaya, Bursa
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Comments (4)
3
N........ N........
İşte bu resimde gördügünüz çay 12 tl utanılacak bir fiyat degilmi
1
. .
1 yıldız bile vermem. Fiyasko. Fiyatların yüksek olmasını normal görürsek (Zaten fiyatlar genelde bu şekilde) buna karsılık pizzanın çapının 2 cm falan olması ve tadının pizza ile alakalı olmaması çok saçma. Penne makarna ile hazır domates sosunu çevirip buz gibi makarnaya, 35 tl diye etiket atmak da resmen dolandırıcılık. Bari karşılığını verin. Güzel bir konumda güzel bir iş yapıyorsunuz ama rezaletti. Üstüne üstlük masadaki boşlar alındıktan 30 saniye sonra “hadi gidin sırada bekleyenler var” dendi aynen bu cümle ile. Üstüne bi de biz özür dileyecektik mekana geldik diye, küstahlık.
1
A.... A....
Garsonlar kaba ve unutkan. Her sey çok pahalı. Biz turla geldiğimiz için yemek, yaptığımız ödemeye dahildi ama buradan kendiniz alacak olsanız yarım ekmek arasında iki dilim sucuk artı eser miktarda marul ve domatese 40 lira veriyorsunuz. İçimiz ısınsın da bir çay içelim deseniz 5 lirayı gözden çıkaracaksınız. Ortamda aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz sıcaklık da ne yazık ki yok, içerisi de dışarısı gibi buz gibi. Buranın alternatifi olarak Polis Evi var. Oraya gidin.
1
A.... A....
Garsonlar kaba ve unutkan. Her sey çok pahalı. Biz turla geldiğimiz için yemek, yaptığımız ödemeye dahildi ama buradan kendiniz alacak olsanız yarım ekmek arasında iki dilim sucuk artı eser miktarda marul ve domatese 40 lira veriyorsunuz. İçimiz ısınsın da bir çay içelim deseniz 5 lirayı gözden çıkaracaksınız. Ortamda aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz sıcaklık da ne yazık ki yok, içerisi de dışarısı gibi buz gibi.
Buranın alternatifi olarak Polis Evi var. Oraya gidin.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım