Loading...
4.5 Point
6 Comment

Adana Sofrası

Ünlü Caddesi, No : 1, Bursa Merkez, Bursa
Categories Restaurants
Cuisines Turkish
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Phone 0224 2226211
Properties
  • Indoor Seating
  • Table booking recommended
Comments (6)
4
C...... C......
Bursa gezimiz sırasında yemek için tesadüfen bulduk Adsof'u. Servisten ve personelin ilgisinden memnun kaldık. Adana kebabından yedik ve gayet lezzetliydi. Mekan standart bir kebapçı konforunda. Fiyatları(adana kebap porsiyonu 15tl ve ikramlarda mevcut), İstanbul ile kıyaslanınca ve lezzeti de göz önünde bulundurulunca makul kalıyor. Bizim gibi Bursa'ya gidip iskenderden başka birşey yemek isteyenlere tavsiye ederim.
5
Y...... A....
Senelerden beri samimiyeti ve kalitesinden ödün vermeyen bu mekan et yada tavuk tava sevenler için mutlaka gidilmesi gereken bir yer.Ben her zaman ayni keyifle yemeklerini yiyiyorum ,mekan da biraz iyilestirme yapilabilir.
4
M...... E.....
Ögrencilik zamanimizin ugrak mekani gerçekten Bursa'da Adana tadina en yakin kebabi yiyebileceginiz yer.Fiyatlari çok uygun.Ortam biraz vasat.Saç kavurmasi da harikadir.Meze çesitleri çoktur.Siniri yoktur.
4
E... A.......
Enfes Kebab - Adana kebabi yemek için Bursa'da en ideal lokantalardandir.Gidip yemeli;özellikle Adana kebabi Adana'da aldiginiza yakin bir lezzet almak istiyorsan.
5
Y.... K.....
Tam bir Adana lezzeti - Bursa'da olup da Adana kebabi yemek isteyenler için Bursa'daki tek yer Adanali ve üstelik eski bir kebapçi olarak yaziyorum bunlari. Tam bir Adana kültürünü ve lezzetini sunuyorlar, gitmeyenler için tavsiye ederim. Memnun kalacaginiza da garanti veririm, simdiden afiyet olsun sizlere.
5
T..... T.....
Gayet güzel - Özellikle üniversite kampüsündeki subesinde çok yedim. Uygun fiyat, salata ve ezmeleri harika. Lezzete doymak isteyenler mutlaka denemeli. Dedikleri gibi göz aldanir mide asla...
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım