Loading...
1.7 Point
3 Comment

Fırın'dan

Korupark AVM, Kat 3, Adnan Menderes Mahallesi, Mudanya Yolu 9. Km, No 2, Osmangazi, Bursa
Categories Bakeries
Cuisines Turkish Pizza
Average amount İki kişi için : 40.00 TL
Phone 0224 2421662
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • No Alcohol Available
  • Dinner
  • Air Conditioned
  • Indoor Seating
Comments (3)
1
K....... B..........
FIRINDAN KORUPARK ŞUBESİ 08,12,2020 8 DE AVM KAPANMASINA RAĞMEN 7.10 DA IZGARA KAPALI DİYE SİPARİŞİMİ ALMADILAR SAÇMALIK
2
M...... T.....
Dün arkadaşımla Beşiktaş maçını izledikten sonra Korupark'a atıştırmalık bir şeyler yiyelim diye Fırından'a geçtik. Bir tane lahmacun, 1 tane de dürüm tavuk yedik. Lahmacun deyince kıtır kıtır, yanında maydanozu, domatesi limonu bol, kıymasının diri olmasını bekliyoruz. Maalesef fırın'dan da yediğim lahmacun için bunları söyleyemeyeceğim. Lahmacun hamuru çok yumuşaktı. Ayrıca menünün yanında maydanoz ve limon dışında domates yoktu. Kasada ki hanım efendiye sorarken, kendisinin isteksiz tavrını pek beğenmedim. Lahmacundan sonra ki tavuk dürüm ise tam bir felaketti. Dürümün içinde ki tavuk suluydu. Umarım ya ustalarını değiştirirler ya da tariflerini. Aksi durumda çok fazla müşteri kaybedeceklerdir.
2
M...... T.....
Dün arkadaşımla Beşiktaş maçını izledikten sonra Korupark'a atıştırmalık bir şeyler yiyelim diye Fırından'a geçtik. Bir tane lahmacun, 1 tane de dürüm tavuk yedik. Lahmacun deyince kıtır kıtır, yanında maydanozu, domatesi limonu bol, kıymasının diri olmasını bekliyoruz. Maalesef fırın'dan da yediğim lahmacun için bunları söyleyemeyeceğim. Lahmacun hamuru çok yumuşaktı. Ayrıca menünün yanında maydanoz ve limon dışında domates yoktu. Kasada ki hanım efendiye sorarken, kendisinin isteksiz tavrını pek beğenmedim.
Lahmacundan sonra ki tavuk dürüm ise tam bir felaketti. Dürümün içinde ki tavuk suluydu. Umarım ya ustalarını değiştirirler ya da tariflerini. Aksi durumda çok fazla müşteri kaybedeceklerdir.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım