Loading...
2.6 Point
5 Comment

Saklıkent

Çekirge Çıkışı, Uluday Yolu. 4.km, Bursa
Categories Cafés
Cuisines Coffee and Tea, Cafe
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0224 2397908
Comments (5)
1
G.. G..
Manzara izlemek icin girdik ama iyiki sipariş vermeden tuvalete gitmisiz, tuvaleti gormemiz yetti. Alaturka pis tuvaletler ama en onemlisi sabun yok sabun. Kimseninde umrunda degil. Sikayet ediyirsunuz, tamam bakariz diyorlar. Kesinlikle tavsiye etmem.
4
C.. E....
Eskiden çok daha iyiydi. Hem konsept-ambiyans olarak hem de menü içeriği olarak. Simdi biraz daha kulturpark kivaminda bir yer olmus. Yine de manzarasi icin tercih edilebilir
1
O... Ç.....
Manzara güzel. Günün yorgunluğunu atmak için gün batımı sırasında(yetişemedim) bir kahve içilebilir. Tarihi Çınar'a gelmişken uğrayabilirsiniz, 5 dakikalık mesafede. Karşısında Seyr-ü Sefa var fakat buranın manzarası daha çok daha iyi. Puanım 5'di fakat çay fiyatının 6 tl olduğunu öğrenince 1'e çektim. Yarım kilo çay parasına 1 bardak çay içmek isteyen varsa gidebilir.
4
Ö..... Ö.....
Uludag'dan kus bakisi - Sanki bütün sehir ayaklarinizin altindaymis gibi. Bursa'nin isiklarini gece seyretmeye doyamazsiniz. Içilen kahveler esliginde keyifli sohbetler edip manzaraya dalip zamanin nasil geçtigini anlamazsiniz. Manzarayi en güzel sekilde görmek istiyorsaniz orta bölümdeki masalarda oturmalisiniz.
3
M... Ö.......
Uludag Yolu - Uludag'a çikarken bir seyler atistirmak ve manzara seyretmek için güzel bir mekan. Armut koltuklar çok rahat olmasa da arkadaslarla eglenebileceginiz vakitler geçirebilirsiniz.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım