Loading...
4.2 Point
5 Comment

Çekirge Dürüm

Çekirge Meydanı, Çekirge, Bursa
Categories Restaurants
Cuisines
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Properties
  • Credit Card
Comments (5)
4
S..... G....
Çekirge dürüm  adana dürümü çıtır lavaşla sunması yanında turşusu ve ayranı lezzet fırtınası yaşatıyor ancak Bekir ustaya göre bir tık gerisinde kalmış. Mekanın therdaim kalabalık ve  fiyatlar gayet uygun. Fiyat/Kalite: 4/5
3
C...... T...
İlgili gibi gözükmeye çalışıp ilgisiz davranan, ilerisi için umut vaat eden işletme. Tek tek lezzetlere gelecek olursak, ezogelin çorba harikaydı. Turşu salata sıradan, kebaplar yenir, lahmacun olmasada olur. İçecek çeşitliliği başarılı. Velhasıl acıktınız çok da dolanmak istemiyorsunuz amaç karın doyurmak, buyurun gelin. 2 kişi, 4 az çorba 1 special ve 1 lahmacun artı içecek 63,5₺ ödedik.
4
N..... S.....
Dürüm yenilebilecek, hizmet hizi ve kalitesi tartisilmaz. Çekirgede yeni olmasina karsin rakibi Bekir'e rakip olmus güzide bir mekan.. Tavsiye olunur
5
Ö..... Ö.....
Kebabus - "Çekirge Special" adindaki 1 porsiyon karisik kebabi, 2 kisi denemenizi tavsiye ediyorum. Özellikle tavuk severler tavuk etinin izgara tadina bayilacaklar.

-----10 Feb, 2011-----

Dürümün Modern Hali - Çevresinde baska mekanlar olmasina ragmen kararsizligimizi otopark görevlisiyle konusunca çözdük. Karsilamasi güzeldi. Üst kata çikarken basamaklardaki tursu kavanozlari istahinizi kabartiyor. Modern çizgilerde dizayn edilmis bir mekan. Ortasindaki sarkit isiklandirma çok hos. Garsonlar ilgili ve hizlilar. Dürümün lavasinin kitirligi güzeldi. Ikramlari da güzel. Fistikli kadayifi da Antep fistigi severlere özellikle tavsiye ederim. Fiyatlari da uygun. Lavabolari da temiz.


-----01 Apr, 2013-----

Kusbasili pidenin lezzeti zaten tartisilmaz. Kasar peyniri sevenler için karisigini da siddetle tavsiye ederim. Ama asil takdirimi kazandiklari nokta, eve siparis ettigim pidelerden bir tanesinin alti yanik oldugunu ögrendiklerinde hemen evime kadar gelip yenisiyle degistiren hizmet anlayisi!


-----29 Mar, 2013-----

Kusbasili pidenin lezzeti zaten tartisilmaz. Kasar peyniri sevenler için karisigini da siddetle tavsiye ederim. Ama asil takdirimi kazandiklari nokta, eve siparis ettigim pidelerden bir tanesinin alti yanik oldugunu ögrendiklerinde hemen evime kadar gelip yenisiyle degistiren hizmet anlayisi!
5
Ö..... Ö.....
Kebabus - "Çekirge Special" adindaki 1 porsiyon karisik kebabi, 2 kisi denemenizi tavsiye ediyorum. Özellikle tavuk severler tavuk etinin izgara tadina bayilacaklar. -----10 Feb, 2011----- Dürümün Modern Hali - Çevresinde baska mekanlar olmasina ragmen kararsizligimizi otopark görevlisiyle konusunca çözdük. Karsilamasi güzeldi. Üst kata çikarken basamaklardaki tursu kavanozlari istahinizi kabartiyor. Modern çizgilerde dizayn edilmis bir mekan. Ortasindaki sarkit isiklandirma çok hos. Garsonlar ilgili ve hizlilar. Dürümün lavasinin kitirligi güzeldi. Ikramlari da güzel. Fistikli kadayifi da Antep fistigi severlere özellikle tavsiye ederim. Fiyatlari da uygun. Lavabolari da temiz. -----01 Apr, 2013----- Kusbasili pidenin lezzeti zaten tartisilmaz. Kasar peyniri sevenler için karisigini da siddetle tavsiye ederim. Ama asil takdirimi kazandiklari nokta, eve siparis ettigim pidelerden bir tanesinin alti yanik oldugunu ögrendiklerinde hemen evime kadar gelip yenisiyle degistiren hizmet anlayisi! -----29 Mar, 2013----- Kusbasili pidenin lezzeti zaten tartisilmaz. Kasar peyniri sevenler için karisigini da siddetle tavsiye ederim. Ama asil takdirimi kazandiklari nokta, eve siparis ettigim pidelerden bir tanesinin alti yanik oldugunu ögrendiklerinde hemen evime kadar gelip yenisiyle degistiren hizmet anlayisi!
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım