Loading...
4.2 Point
90 Comment

Köfteci Yusuf

Muradiye Mahallesi, Meslek Lisesi Caddesi, No 23, Orhangazi, Bursa
Categories Restaurants
Cuisines Izgara
Average amount İki kişi için : 45.00 TL
Phone 0224 5732775
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • Delivery
  • Dinner
  • Air Conditioned
  • Indoor Seating
Comments (90)
1
B...... T.......
Teşeekkür ederiz emeğiniz icin patates bnm bildiğim kızartılır..haşlayarak getirdiğiniz patatesleri nsl emek vererek yaptığınızı gördük...SEVGİLER
4
G..... E.......
Susurluk'taki şubesini daha çok sevdiğim ancak her iki tarafta da güzel ve hızlı servisinden memnun kaldığım köfteci. Çok çabuk büyüdüler bu yüzden biraz tatlar değişti gibi ama en sevdiğim şeyleri kemalpaşa tatlıları o hep aynı. Şeker komasına girseniz dahi şiddetle tavsiye ediyorum..
5
M....... K.......
Bildiğimiz köfteci yusuf, diğer şubeler ile neredeyse her anlamda hiç bir fark yok. Çalışanları ilgili, güleryüzlü mekan güzel ve temiz. Köfteleri her zaman ki gibi lezzetli. Burayı diğerlerinden ayıran tek özellik, servis inanılmaz hızlı :) Tavsiye ederim. Afiyet olsun.
5
M....... K.......
Bildiğimiz köfteci yusuf, diğer şubeler ile neredeyse her anlamda hiç bir fark yok. Çalışanları ilgili, güleryüzlü mekan güzel ve temiz. Köfteleri her zaman ki gibi lezzetli. Burayı diğerlerinden ayıran tek özellik, servis inanılmaz hızlı :)

Tavsiye ederim. Afiyet olsun.
5
C.. K.
Gittiklerim içinde en hızlı şubelerinden biri. Servis kalabalığa rağmen oldukça hızlı. Kofteleri lezzetli. En güzel ne diye sorarsanız ise bol kaymaklı ekmek tatlısı. Yerken kendimden geçince fotoğrafını çekmeyi unutmuşum o derece :) Fiyatları da gayet uygun
4
M..... B....
Tüm şubelerinde yemek yemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki işletme olarak hizmet kalitesi yüksek. Hızlı, temiz ve uygun. Yol üstü hızlıca bir şeyler yemek istiyorsanız mutlaka uğrayın. Köfte sucuk ve kaymaklı ekmek kadayıf şahane. Ha bu arada fiyatlar çok uygun.
4
M..... B....
Tüm şubelerinde yemek yemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki işletme olarak hizmet kalitesi yüksek. Hızlı, temiz ve uygun. Yol üstü hızlıca bir şeyler yemek istiyorsanız mutlaka uğrayın. Köfte sucuk ve kaymaklı ekmek kadayıf şahane.
Ha bu arada fiyatlar çok uygun.
3
D......... D.........
Fiyat performans konusunda evet tatminkar bir işletme ancak çok kalabalık. Masalar o kadar yakın ki kışlada yemek yer gibi hissediyorsunuz. Bence köfte yerine kaymaklı tahinli ekmek kadayıfını deneyin, fazlada vakit kaybetmeyin.
3
T..... T.....
Aşırı hızlı olmaları beni her seferinde şaşırtıyor. Köfte ve sucukları da çok güzel. Yemekten önce masaya konan acı sos ve yemeğin üstüne alınan kaymaklı ekmek kadayıfı bir harika. Burada sevmediğim tek şey gürültü! Zaten çok kalabalık üstüne bir de bulaşık sesleri vesaire girince insanın başı şişiyor. Çok gürültülü yani ailenizle keyifli bir akşam yemeği vesaire için tercih etmenizi önermem. Kafanız ağrır kalkarsınız. Ancak yol üzerinde acıkıp bir mola niyetine girecekseniz ideal.
5
T..... K...
Öncelikle şunu söylemeliyim.. Balıkesir Susurluk'ta bulunan köfteci Yusuf'a uğradık. Lakin uygulamada kesinlikle göstermiyor. O yüzden burayı işaretlemek zorunda kaldım. Köfteleri bir Harika, söyleyecek cümle bulamıyorum. İlk kez kahvaltı yaptım. Lezzetli, kaşarlı sucuklu yumurtasını tavsiye ederim. Patates kızartması bir Harika.. Kısacası 10 numara, 5 yıldız. Herşey mükemmel
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım