Loading...
3.8 Point
8 Comment

Hobi Paket Büfe

Beşevler Mahallesi, Konak Caddesi, No:1, Nilüfer, Bursa
Categories Restaurants
Cuisines Fast Food
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Properties
  • Delivery
  • Indoor Seating
Comments (8)
2
S..... H.......
Kumrusu guzeldi onceden. Icine konan malzeme kaliteliydi. Simdi malzeme kalitesi de dustu servis kaliteside. Kumrunun kasarina ambalaj kagidi yapistigi icin kasarin tamamini cikartip atmak gerekiyor.
1
K.... K..........
malesef .. bursamizin onemli hizli yemek mekanlarindandi .. sadece yazici sinemasinin karsisindayken. sonra hizli yayildi ama lezzet sunum kalite cok form kaybetti. ben eskiden hobiden atom yiyince yuzum gulerdi. simdi oyle degil.. daha da yazarim ama gerek yok. umarim gelistirirler
5
P.... Y.....
Eve servis- ayak üstü - Iyi ki bu subesi de açildi da eve servis basladi:) lezzetli kumrulari artik hep yiyebiliyoruz:) Servis hizli ve kaliteli
5
T..... ö......
Servis - Dikkaldirim'da özel sirkette çalisiyorum . Sürekli Hobi'den siparis veriyoruz. Hizli ve siparislerimizi tam olarak getiriyorlar. Sorunsuz hizmet, lezzet :)
3
S..... M
Arada bir - Arada bir gidilirse fena degil, ama çok sik giderseniz tatlarda kusur bulmaya baslarsiniz benim gibi. Mesela dönerin tadi biraz tuzlu, belki sostan kaynaklanabilir. Izmirinde malzeme o kadar fazla ki salam ve sosis tadi bayiyor. Bunlar eksileri çünkü malzemeyi gerçekten çok koyuyorlar. Çok karisik seyler yemezseniz sorun yasamazsiniz. Artilari: hizmet kalitesi çok iyi. Herkes güler yüzlü. Rahat olabileceginiz bir mekan. Iste tam bu yüzden de insan lezzette iyilestirme bekliyor.
5
F.... M....
Kumru Izmirde YENMEZ! - Hobi'de Kumru yemeden, Izmir'de yenir demeyin. Tek basiniza bitirmekte güçlük çekeceginiz kadar büyük bir porsiyonda sunuluyor. Dolu dolu malzeme ile... Paket serviste biraz soguyabilir. Yerinde sicak yemenizi öneririm. Onun disinda geç saatlere kadar paket servislerinin olmasi büyük güzellik.
5
I..... K...
Kumru Deyince... - Evet kumru deyince akla ilk gelen yer burasi sanirim. O taze sikilmis portakalini ve kumrusunu unutmak mümkün degil. Yemeyenler varsa mutlaka denemesi gerekiyor.
4
Ö..... Ö.....
Lezzetli Dürüm Paketi - Mekanda masa müsterileri olmasina ragmen çok çabuk içeri girip, paket siparisi verip siparisiniz gözünüzün önünde hazirlanip beklemeden alabiliyorsunuz. Dürümünün eti bol ve lezzetli. Sogan halkalari da çok güzel. Evinize siparis etme imkani da var.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım