Loading...
4.0 Point
3 Comment

Elite Park Cafe Restaurant

Yeni Mudanya Yolu 12.km, Bursa, İstanbul
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0224 2446020
Properties
  • Table booking recommended
Comments (3)
2
Ö..... Ö.....
Havaya Para Vermek! - Seyfi Dinç'i dinlemeye canli müzige biraz geç gitmistik. Masalar zaten dolmus, müzik çoktan baslamisti. Herkes menülü yemek yiyordu. Biz en kösede kalan masada oturup içkimizi içebilecegimizi söyledigimizde bizi karsilayan bayan kabul etti. 2 içki içip kalktigimizda hesap öderken bayanin bizden mekana giris parasi adi altinda baya bir para kestigini gördüm ve güzel müzigin hatrina itiraz etmeden ödedim. Ama öyle bir giris parasi reklamlarinda da yoktu. Madem para alacaklardi bastan söyleselerdi biz de menü alirdik. Havaya para vermezdik!
5
F.... Y...........
Elite Park'da fasil - Caniniz fasil mi çekti;
Kesinlikle Elite Park. Solist Ozan bey esligindeki ekip harika. Zeki Müren vari bir ses tonuyla harika sanat müzigi dinliyorsunuz Ozan beyden. Hele ud çalan arkadas bir sarhosu söylüyor ki ben harbiden içmeden sarhos oluyorum. :))
Ekip kesinlikle çok güzel. Sicak samimi bir ortam oluyor, hatta bir bakmissiniz ki elinizde tef'le sahnenin ortasina ativermissiniz kendinizi. O kadar cosuyorsunuz yani. :)) Yemekleri de çok hos. Hele Elite böregi kesinlikle denemelisiniz. Isletmecisi çok cici bir bayan. Canayakin ve memnuniyetiniz onun için gerçekten önemli bunu hissedebiliyorsunuz zaten. Özetle bu kadar. Ama anlatmakla olmuyor kesinlikle denemeniz lazim... Valla bak deneyin assssla ve kataaa pisman olmayacaksiniz.:):)
5
F.... Y...........
Elite Park'da fasil - Caniniz fasil mi çekti; Kesinlikle Elite Park. Solist Ozan bey esligindeki ekip harika. Zeki Müren vari bir ses tonuyla harika sanat müzigi dinliyorsunuz Ozan beyden. Hele ud çalan arkadas bir sarhosu söylüyor ki ben harbiden içmeden sarhos oluyorum. :)) Ekip kesinlikle çok güzel. Sicak samimi bir ortam oluyor, hatta bir bakmissiniz ki elinizde tef'le sahnenin ortasina ativermissiniz kendinizi. O kadar cosuyorsunuz yani. :)) Yemekleri de çok hos. Hele Elite böregi kesinlikle denemelisiniz. Isletmecisi çok cici bir bayan. Canayakin ve memnuniyetiniz onun için gerçekten önemli bunu hissedebiliyorsunuz zaten. Özetle bu kadar. Ama anlatmakla olmuyor kesinlikle denemeniz lazim... Valla bak deneyin assssla ve kataaa pisman olmayacaksiniz.:):)
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım