Loading...
3.7 Point
19 Comment

Erol Balık

Halitpaşa Mahallesi, Kumyaka Caddesi, İpek Sokak, No 28, Mudanya, Mudanya Yolu, Bursa
Categories Restaurants
Cuisines Seafood
Average amount İki kişi için : 150.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Dinner
  • Lunch
  • Serves Alcohol
  • Outdoor Seating
Comments (19)
3
I... S.....
Yorumları okuyarak gitmeye karar verdik. Ancak yorumlarda da bahsedilen "oturunca menü verilmemesi" "neyin fiyatının ne kadar olduğunun baştan belli olmaması" durumuna işletmenin; "isteyen müşterilerimize tabii ki veriyoruz" şeklindeki cevapları üzerine bizden sipariş istendiğinde menü rica ettim. "Menümüz yok, sözel olarak yardımcı olayım" yanıtı aldım. Somon ve levrek istedik. Tat olarak beklentimizin oldukça altında kaldı. Mezeler daha başarılı idi. İlgi ve alaka lezzetlere göre bir tık daha iyiydi. Fiyat/performans olarak 6/10 diyebilirim.
2
E.... E....
Yemeklerin kalitesi ve lezzeti güzel olmasına rağmen fiyatlar ortalamanın biraz üstündeydi. Restorana girdikten sonra boş masa bakarken deniz kenarı bütün masaların rezerve olduğunu gördük ve bizi rezerve olmayan başka bir masaya aldılar. Biz yemek yerken de rezervasyonu olmayan birkaç müşteri geldi ve hepsini deniz kenarındaki masalara aldılar. Bizim gibi rezervasyonu olmayan diğer müşteriler de bizim gibi aynı şekilde deniz kenarındaki masalara oturamadılar. Problemimiz yemeklerle, sunumla veya mekanın kendisiyle ilgili değildi, tek sıkıntımız müşteri ayrımı yapılmasıdır. İlerde değişir mi bilmiyorum fakat bu konu bizim bir dahaki balık ziyafetimizde Erol balığı tercih etmeme sebebimiz olacaktır. İyi günler dilerim.
1
S.... G....
İlk defa gittiğim bu mekanda, iş yemeği organizasyonunda eksiksiz gıda zehirlenmesi geçirdik. Mekan sorumluluk kabul etmiyor. Rezalet, tam bir fiyasko.
4
B..... G.......
Lezzet konusunda söyleyebileceğim hiç bir şey yok her şey mükemmel yada mükemmele yakın ama burada yiyeceğiniz tavada kalamar kadar lezzetli bir kalamarı başka yerde yiyemezsiniz buna adım kadar eminim.karidesi için aynı şeyi söyleyemem beğenmedim ve çok acı yapmışlar.ayrıca içi kaşarlı ızgara kalamarlarıda var sipesiyalleri ama ben tavada olanı şiddetle tavsşye ederim.ahtapot ızgarada lezzetli.mezeler lezzetli ama fiyatları pahalı.sigara içilen bölümü mevcut.
4
T.......... T..........
Birçok değişik balık mezesine sahip deniz kenarında güzel bir mekan. Balık pastırması, yengeçl mezesi, değişik otları bulunuyor. Balık çeşitleri de fena değil. Hem rakı hem şarap çeşitleri bir hayli fazla. Ama fiyatlar biraz pahalı.
4
E... C....
Ailecek sevdiğimiz mekan. Şaraplar yenilenmiş, rakılar çeşitlenmiş. Hergün kendini geliştiren işletme. Tek kusuru hala menü göremedim. Bu büyük bir eksiklik, süprizle karşılaşmak iyi değil.
4
S.... O....
Güzel bir mekan fakat fiyatlar biraz pahali. Deniz kenarında olması farklı bir hava katmış. Mudanyaya geldiginizde mutlaka ugrayin derim. Bursa'da olup da cok fazls karsilasdmayacaginiz bir ortam.
3
T.... K.......
Mudanyada sıklıkla tercih ettiğimiz mekandı erol balık ancak son gelişimizde özellikle fiyatlardaki anlamsız bulduğumuz pahalılıktan ötürü memnun kalmadığımızı belirtmek isterim. garsonlar, servis, mekanın şıklığı için güzel diyebilirim fakat fiyatların bu kadar şişmesi hoş  olmadı. Durumu sorduğumuzda ise hava değişikliği nedeniyle fiyatların böyle olduğu söylendi. 5-6 adet civarı balık bulunan Tekirin porsiyonu 40 tl, Bir porsiyonunda 3 adet balık bulunan çinekopun porsiyonu da 40 tl idi. 4 kişilik aile olarak sadece 1 duble votka olmasına başka hiçbir içki olmamasına karşın ekstradan 2 adet kalamarı ve salatası bulunan masamız için 270  tl hesap ödedik. Bahsettiğim gibi sevdiğim bir mekandı. Umarım fiyatlar konusunda gerekli değişiklikler yapılır aşağada yorum yapan arkadaşın dediği gibi bu fiyatlar mevcutken bir daha gideceğimi bende pek sanmıyorum. Hele hele istanbul'da yaşıyorsanız çok daha uygun yerler bulunabilir.
3
T.... K.......
Mudanyada sıklıkla tercih ettiğimiz mekandı erol balık ancak son gelişimizde özellikle fiyatlardaki anlamsız bulduğumuz pahalılıktan ötürü memnun kalmadığımızı belirtmek isterim. garsonlar, servis, mekanın şıklığı için güzel diyebilirim fakat fiyatların bu kadar şişmesi hoş  olmadı.

Durumu sorduğumuzda ise hava değişikliği nedeniyle fiyatların böyle olduğu söylendi.

5-6 adet civarı balık bulunan Tekirin porsiyonu 40 tl, Bir porsiyonunda 3 adet balık bulunan çinekopun porsiyonu da 40 tl idi. 4 kişilik aile olarak sadece 1 duble votka olmasına başka hiçbir içki olmamasına karşın ekstradan 2 adet kalamarı ve salatası bulunan masamız için 270  tl hesap ödedik.

Bahsettiğim gibi sevdiğim bir mekandı. Umarım fiyatlar konusunda gerekli değişiklikler yapılır aşağada yorum yapan arkadaşın dediği gibi bu fiyatlar mevcutken bir daha gideceğimi bende pek sanmıyorum. Hele hele istanbul'da yaşıyorsanız çok daha uygun yerler bulunabilir.
3
S..... S.....
Tavsiye uzerine gittim. Servisi ve garsonlar ilgili. Ancak mudanya ya gore fiyat anlamsiz pahali. Sikayetimi de yaptim , normal olarak fiyatları uygun söylediler ama bana hesabı nedense fazla getirdiler . Kalamari tuzlu ama lezzetli. Mezeleri fena degil ama muhteşem diyemiyorum. Baliklarina bakamadım. Nezih bir ortam deniz kenari olmasi güzel. Ama bu fiyatlara tekrar gelmem. Fiyatlara gelince.: kalamar 25 tl, ordor tabağı 25 tl, tekirdag gold duble 28 tl. Atom ise 5tl:)...
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım