Loading...
3.0 Point
3 Comment

Çekirdek Cafe

Mudanya Merkez
Categories Cafés
Cuisines Cafe, Coffee and Tea
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Private Parking
Comments (3)
4
E... Ç.....
Yere çekirdek ata ata yemenin tadını çıkarın bir kere. Annelerimiz dökme diye azarlayarak büyüttü resmen bizi. Gidin bu zevki bir kere tadın:)))
1
M.... D....
"Çekirdek kabuklarını yerlere atabilirsiniz" sözde özgürlüğünün yaşandığı ve genel geçer doğrulara başkaldırışa davetiye çıkarılan, çekirdek kabukları arasında hiç rahatsız olmadan oturan ve kendilerinin bu manzara içinde neyin özerkliğini(!) yaşadıklarının farkında olmayan insanların zaman geçirdikleri, doğa harikası Mudanya'daki yüz karası ... "Nakital" için, etik değersizlikleri kapital yapan şahsına münhasır ilkellikte bir müessese(!) İnsanlar neyin uykusundadır bilinmez... İnsanlar oturdukları evlerin, kullandıkları eşyaların vb en iyisini tercih ederlerken ve kendilerine her şeyin en iyisini layık görürken, zaman geçirmek için böylesi bir çöplüğü ne mantıkla tercih ederler bilmem...
4
Ü.... Ü....
Denize nazir hem de çekirdekler hazir :) - Çekirdek kafe Gerçekten farkli bir mekan. Karsidan ismini gördük içeri girdik ve gülüsmeler. Evet yerlerde çekirdek kabuklari. Giristen üst kata kadar. Herkes çekirdek çitliyor. Oyun oynayanlar arada çekirdek çitliyor. Sohbet edenler çekirdek çitliyor (çekirdekle sohbet oluyormus. bende inanmazdim ama gördüm.) Masaya oturunca "ne içersinizden" önce bir tabak çekirdek geliyor. Çekirdegi getirene soruyorsun "devami var mi" "var" yere atmak serbest mi "evet". "süper" ardindan çitladik durduk. Sohbet güzeldi. Yer güzeldi. En güzeli çekirdek kabuklarini yere atiyorsun. Kizan yok. Çünkü ayrica tabak vermiyorlar.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım