Loading...
4.9 Point
10 Comment

Pizza Napoli

Şirinyalı Mahallesi, Eski Lara Caddesi, No 97/B, Lara, Antalya
Categories Restaurants
Cuisines Pizza
Average amount İki kişi için : 45.00 TL
Working hours
Phone 0242 3168414
Comments (10)
5
S.... S......
Çalışanlar çok ilgili ve samimi insanlar. Pizza seçenekleri oldukça çok. Pizzanın yanında gelen parmesan fikri de çok güzel. Ben sürekli gidiyorum lezzetini öneririm:)
5
D.... B.......
Pizzanın yanında çok lezzetli bir parmesan getiriyorlar. Pizzaları çok lezzetli. Mutlaka deneyin!
5
D........ D........
Gayet başarılı tavsiye üzerine gitmeye başladığım hatta düzenli gittiğim mekan Napoli pizzası efso, klasik italyanlar gibi. Küçük ve sıcak bi mekan gidilesi
5
D........ D........
Gayet başarılı tavsiye üzerine gitmeye başladığım hatta düzenli gittiğim mekan Napoli pizzası efso, klasik italyanlar gibi. Küçük ve sıcak bi mekan gidilesi
5
E... E...
Dün oradaydık. Çok sıcak mekan işletmecileri de öyle .. aile ortamı havası var . Yediğim pizzanın gerçekten hala tadı damağımda . İkimiz de çok beğendik . Haftaya yeniden antalyaya gittiğimde mutlaka oradayım ✋????. İki hafta sonra ekleme yapıyorum , Antalya'da keşfettiğim ve gerçekten özleyeceğim bir mekan. Sıcacık ortamları her şeyi nazik ve samimi bir şekilde çözmeleri , lezzetleri harika. En son gidişimde ev yapımı dondurmalarını da tattım . Gerçekten çok lezzetliydi . İstanbulda olmasını istediğim bir yer .
5
E... E...
Dün oradaydık. Çok sıcak mekan işletmecileri de öyle .. aile ortamı havası var . Yediğim pizzanın gerçekten hala tadı damağımda . İkimiz de çok beğendik . Haftaya yeniden antalyaya gittiğimde mutlaka oradayım ✋
4
D.... O...
Küçük, sevimli ve samimi bir dükkan. Pizzalar incecik ve lezzetli. Cevizli pizzayı özellikle deneyin, çok beğendim ve yaratıcı buldum. Çalışanlar da ilgili ve güler yüzlü. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
5
D...... Y.....
Gercekten harika pizzalari olan minik ve sirin bir restorant. Antalyada yasayan veya yolu dusun herkesin ugramasini tavsiye ederim. Gercekten insan bagimlisi oluyor.
5
Ö.... U..........
Antalyamızın en güzel pizzası :) Herkesin mutlaka denemesi gereken bir lezzet. Ev yapımı dondurma ve meyve sularını da deneyebilirsiniz :) Kalamar seviyorsanız Pizza Mare'yi de tavsiye ediyorum.
5
S..... Y.......
Küçük hatta minik dükkanda; Ince hamur, dogal malzeme ve ayarinda pisirim... Çok iyi... Üstüne yine ev yapimi meyveli dondurma da iyi gidiyor.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım