Loading...
3.3 Point
4 Comment

Kahve Diyarı

Şirinyalı, Antalya
Categories Cafés
Cuisines Chocolate, Cafe
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Working hours
Phone --------
Comments (4)
3
F...... F......
Antalyanın sıcağından bunaldığında soğuk bişeylerdir tatlıdır deneyip iki lafın beli kırılabilcek güzel bir yer. İçecekleri servis şekli çok hoş klasik bardak deil de kavanoz misali şeylerde geliyo boyle şeyleri seven arkadasların haberi olsun. Soğuk kahve çeşitleri guzel istediğiniz gibi geliyo öyle üstü bi karış kremayla dolu değil ha servis süresinde hafif sıkıntı yaşayabilirsiniz ama o kadar kusur kadı kızında da olur :)
2
E... V......
Yerinin çok güzel olması sebebiyle tercih ettiğim bir mekandı ama çok dolu olduğu bir gün gittiğimde gelen müşterileri geri göndermemek için masalarda oturan müşterileri rahatsız eden garsonları gördüğümden gitmeyi tercih etmeyeceğim mekandır...
4
İ....... İ.......
Antalya'da her zaman gittiğim yerlerden birisi kahve diyarı. özellikle baharda akşamları harika oluyor burda oturmak. Yer bulmak bazen sorun olabiliyor ancak Yanındaki 'markalaşmış' mekanlara gitmeyi tercih etmeyen güzel insanların kalabalığı var burda. sıra beklemeye değer o yüzden. servis ve lezzet bakımından da hakkını veriyor.
4
C...... T.........
Antalyanin en islek caddelerinden bir tanesinde Kahve Diyari. Haftasonlari gayet dolu oluyor. Ben ögle tatilinde gitme firsati buldum. Beyaz çikolatali profiterollü pasta yedim. Çok taze ve lezzetliydi. Sanirim her pasta günlük geliyor kalmama durumu varmis. Fiyati 8TL biraz fazla gibi ama lezzetinden dolayi birsey diyemeyecegim. Eger yolunuz düserse çekinmeden deneyebilirsiniz.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım