Loading...
4.7 Point
12 Comment

Dondurma Dükkanı

Metin Kasapoğlu Caddesi, Şirinyalı, Antalya
Categories Dessert Shops
Cuisines Ice Cream
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Working hours
Phone -
Comments (12)
5
H.... G.....
Fresh dondurma ve sorbe yemek isterseniz adres, burası bence. 12 ay Doğal dondurma yemeyi mümkün kılan bu dondurma dükkanını tercih edebilirsiniz.
5
B... B...
Dondurma Dükkanı hakkında yorumlarım


  
OLUMLU +
 Antalya'da müdavimi olduğum şubeleri olan güzel işletme
+ Dondurma seçenekleri bol
+ Cevizli ve Bademli favorim
+ Fiyatları oldukça makul dondurma topu 1.5-2 tl civarında değişiyor.Özetle : Güzel konsept ve lezzetli ürünler uygun fiyatlarda müşterilerine sunuyorlar umarım fiyatları bu skalada tutarsınız :)
5
B... B...
Dondurma Dükkanı hakkında yorumlarım    OLUMLU +  Antalya'da müdavimi olduğum şubeleri olan güzel işletme + Dondurma seçenekleri bol + Cevizli ve Bademli favorim + Fiyatları oldukça makul dondurma topu 1.5-2 tl civarında değişiyor.Özetle : Güzel konsept ve lezzetli ürünler uygun fiyatlarda müşterilerine sunuyorlar umarım fiyatları bu skalada tutarsınız :)
5
Ü..... Ö....
Benim bayilarak gittiğim aşkla 4 5 top dondurma yediğim mekan. Her Antalya da kaldığım akşam çıkar dondurma yerim. Dondurmalari enfes, gerçekten meyve yediginizi biliyorsunuz. Hemde o kadar çok ucuz ki bence Ankara da ödediğimiz fiyatların yanında. Burasının kalitesi muhtemesem mutlaka deneyin derim.
5
S... S...
Tartışmasız hayatımızda yediğimiz en güzel dondurma.Topu küçük fakat fiyatı oldukça uygun -topu 1,5-.Yaratıcı güzel çeşitleri ile ne yerseniz gerçekten onun tadını alıyorsunuz.Mekan olarak oldukça güzel keyifli vakit geçirmek için.Antalya'ya gelince mutlaka denenmesi gerek.Getirdiğimiz herkesin aklından çıkmayan tat :)
5
G.... Ö.......
Daha önce iyi bir dondurmacıda çalışmış biri olarak buradan yiyeceğiniz her çeşit dondurmanın nerdeyse kefili olabilirim, hiç yanıltmadılar, her defasında aynı lezzet ve kaliteyi sundular. Yedikten sonra mutlu oluyor insan. Topu çeşidine göre 1 ya da 1.5 lira. En çok kızılcık, frenk yemişi ve ammeli olanları seviyorum. Yolları açık olsun.
4
A.... Ş.......
Işıklar'daki şubesini göremedim Zomato'da. Işıklar şubesine gittim, meyveli dondurma çeşitleri ilgi çekici, özellikle amme ve balkabağı. Cicibebe ve gazozlu olanlar da. Gayet lezzetli, fiyat uygun.
4
B....... Y......
Antalya il sınırlarının değil ama Antalya şehir merkezinin en en iyi dondurması Fiyatı ise başka Şehirlerden gelenleri şok edecek kadar uygun Meyveli dondurmaları gerçek meyve hissi uyandırıyor
4
B....... Y......
Antalya il sınırlarının değil ama Antalya şehir merkezinin en en iyi dondurması
Fiyatı ise başka Şehirlerden gelenleri şok edecek kadar uygun
Meyveli dondurmaları gerçek meyve hissi uyandırıyor
5
H......... H.........
Tartismasiz antalyanin en iyi dondurmacisi. Hafif olusu sizi rahatsiz etmiyor. Fistikli, bebe biskuvisi ve bal-badem cesitlerini siddetle tavsiye ederim.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım