Loading...
3.5 Point
22 Comment

Castle Cafe & Bistro

Kılıçaslan Mahallesi, Hıdırlık Sokak, No 48/1, Muratpaşa, Antalya
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 100.00 TL
Phone 0242 2486594
Comments (22)
1
I.. B....
Servisleri, musteri memnuniyeti hic dusunulmuyor, cok gec servis. Fiyat performansi menude cok kotu. Servise Soyle ornek veriyim, yarim saat siparisleri (hamburger)bekledikten sonra -ne zaman gelir? Garson: ooo daha beklemeniz lazim Baska yorumum yok bu mekanla ilgili, ambiansa aldanmayin.
5
S.... V.......
5
S.... V.......
5
S.... V.......
4
N........ N........
Bira içip manzara izleyip arkadaşlarla sohbet etmek için şahane bir yer. Biraz tuzlu gelsede fiyatlar bu bölge için değer. Tavsiye ederim çok tatlı ve şahane bir yer.
5
H..... H.....
Hem manzarası hem yemekleri bence çok başarılı. Aralıklı olarak iki gece gittim garsonların alakası gayet yerinde. En basitinden eşim yemek sonrası ikram ettikleri çaydan açık olması şartıyla istedi ve çay açık geldi. İstanbulda böyle bir detayı böyle kalabalık bir yerde bulmak mümkün değil. Mekanda boş masa bulmak biraz sorun. Onun dışında herkese tavsiye ediyorım
2
S...... S......
Manzarası ve konumu dışında bir albenisi olmayan mekan. Çalışanlar fazlasıyla size ihtiyaç olmadığını gösteriyor. Müşteriye doymakla hizmet verememek arasında fark vardır. İşletmecilerin istediği gelelim oturalım iki bira içip yemek yiyip kalkıp gidelim. Bunu öyle hissettiriyorlar ki.... Alkol olan bir mekan. Ancak çerez, cips, mısır hizmeti vermiyorlar. Sebebi nemmiş. Antalyada nem olan tek yer orası sanırım.. Onun yerine kormişon turşu getiriyorlar o da sıcaktan bayılmış vaziyette... Yemeğin yanında bi sos geldi çocuk beğendi dedik ki alabilir miyiz bi tane daha işte ama o sadece fajitayla servis ediliyo, o zaman yoğurt alabilir miyim dedim işte o ekstraya girecek ama yahu kardeşim getir ya, yaz ne yazacaksan da neden bu münakaşa? Ambiyans tamam ama hizmette sınıfta kalan bir işletme. Bir kere gittim bir daha da gitmem. Size mecbur değiliz tavrı hoşlandığım bir tavır değil çünkü.
2
S...... S......
Manzarası ve konumu dışında bir albenisi olmayan mekan.
Çalışanlar fazlasıyla size ihtiyaç olmadığını gösteriyor. Müşteriye doymakla hizmet verememek arasında fark vardır. İşletmecilerin istediği gelelim oturalım iki bira içip yemek yiyip kalkıp gidelim. Bunu öyle hissettiriyorlar ki....
Alkol olan bir mekan. Ancak çerez, cips, mısır hizmeti vermiyorlar. Sebebi nemmiş. Antalyada nem olan tek yer orası sanırım.. Onun yerine kormişon turşu getiriyorlar o da sıcaktan bayılmış vaziyette... Yemeğin yanında bi sos geldi çocuk beğendi dedik ki alabilir miyiz bi tane daha işte ama o sadece fajitayla servis ediliyo, o zaman yoğurt alabilir miyim dedim işte o ekstraya girecek ama yahu kardeşim getir ya, yaz ne yazacaksan da neden bu münakaşa?
Ambiyans tamam ama hizmette sınıfta kalan bir işletme. Bir kere gittim bir daha da gitmem. Size mecbur değiliz tavrı hoşlandığım bir tavır değil çünkü.
3
A..... S...
9 temmuz da yemek yemek için gittigimiz mekan. Manzarası gerçekten 10 numara 5 yıldız. Yemeğimin içinden maalesef saç çıkmasiyla biraz tadım kaçsa da çalışanların ilgisi gayet iyiydi. Yemeğim hemen değiştirilti. Antalya merkeze giderseniz bu mekana oturup manzaraya doyun derim..
4
S..... S.....
İnsanı ilk etapta manzarasıyla çeken, daha sonra yemeklerin güzelliğiyle bütünleşip bağlayan yer :) yediğim içtiğim herşey çok güzeldi. Aklınıza gelen herşeyi güzel midir acaba diye tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz. Favori yerlerimden birisi. Yiyecekler: 4.5/5 Manzara: 5/5 Fiyat: 4/5
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım