Loading...
4.8 Point
5 Comment

Turkuaz Restaurant

Rixos Beldibi, Çifteçeşmeler Mevkii, 1. Kemer, Antalya
Categories Restaurants
Cuisines World Cuisine
Average amount İki kişi için : 100.00 TL
Phone 0242 8249700
Comments (5)
4
N.. R.......
Awesome place mind blowing ambiance loved the food and friendly atmosphere, try doing breakfast here u won't regret ✌️u guyz rock, gonna be back ❤️
5
K.... O....
Herşey Dahil Otel Konseptine göre çeşit, tazelik ve lezzet olarak çok başarılı bulduğum bir restaurant. Yiyecek çeşitlerini saymakla bitiremeyeceğim, "Kilis Tava", "Kuzu Tandır" ve "Cağ Kebabı" gibi yöresel yemeklerde başarılı, pide çeşitleri ve tatlı-meyve büfesi ile aşmış bir yer. Aşırı yoğunluk dışında garsonların vermiş olduğu hizmet ve ilgi ise memnun edici. Otel ve tatil konsepti olarak çok başarılı bulduk; bunda yediğimiz yemeklerin kalitesinin de büyük payı vardı.
5
S... S...
Otel küçük ama huzuru arayan biriyseniz kesinlikle yeterli! Restoranları ve özellikle çalışanları çok başarılı! Deluxe odası bir efsane! Herkes son derece güleryüzlü. Yemekleri de gerçekten lezzetli.
5
A.. A..
Gittim gördüm ve kaldım. Otel 5 yıldız, servis, personel, ilgi muhteşem. Restoranların hepsi başarılı, yemekler lezzetli. Tavsiye ediyorum.
5
Z..... K.....
Güleryüzlü personeli, hızlı ve pratik garsonları, tertemiz ve pırıl pırıl mekanıyla, kaliteli yemekleriyle Rixos Beldibi Otel in temel restaurantıdır ve bayıldım buraya, seneye tekrar geleceğim ve aynı odada kalıp aynı restaurantta yemek yiyeceğim.Lütfen yemekten sonra personel için Tip Box a uğramadan gitmeyin, emeklerinize sağlık...
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım