Loading...
4.4 Point
230 Comment

Zaika

Andifli, İlkokul Sokak, Kaş, Antalya
Categories Grill
Cuisines Grill
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0242 8362373
Comments (230)
4
G..... S.....
Çok önceden rezervasyon gerektiren bir mekan. Aşırı yoğun ama buna rağmen garsonlar çok hızlı ve güleryüzlü. Zaikaya gitmişken şaşlık mutlaka yenmeli. Mezeleri de güzeldi.
5
E.... B....
Yorumların hepsi doğru... şaşlık müthiş . İsli kebap yedik çok güzeldi mezeler çok başarılı .. servis ekibi süper. Olumsuz hiçbirşey yaşamadık . Fiyatlar kaliteye göre gayet uygun ... kaş a gelip te gitmemek hata olur ...
5
ö..... N......
1 ay önceden rezervasyon yaptırarak gittim. Şaşlık ve adana kebap yedik etleri öncekiler gibi çok lezzetli. Mezelerin çeşitleri ve lezzetleri gayet yeterli. Tek olumsuz eleştirim sandalyelerin rahatsızlığı ama bunun taktiksel yapıldığını da biliyorum. Garsonların güleryüzlülüğü ve ilgileri de gayet hoş. Ama masadan her boşalanı almak için bu kadar acele etmeseler çok daha hoş olur. Genel olarak memnunuz.
5
A....... A.
Everything was delicious. You should definitely eat “şaşlık” Everything was perfect, reasonable prices and friendly staff
5
Y A....
Bir yer düşünün ki hem servis çalışanları hem yemeklerinin lezzeti hem müzikleri hem de fiyat performansı gerçekten takdir ettim bunca zamandır Kaş’a geliyordum neler kaçırdığımı yeni farkettim.
5
G.... Ç.....
Aman tanrım! O nasıl bir şaşlıkkk
5
S.... U.
Rezervasyon yapılması gerektiği için masalı yer bulamadık. Biz de yeterki tadalım deyip ocakbaşına razı geldik. Önden çeşitli çeşnili 3 çeşit tereyağ ve piyasa ekmeği gibi ekmek geldi. Çöp şiş ve Adanayı da gayet lezzetli bulduk. Memnun ayrıldık. İyiki gelmişiz.
5
F..... Y.......
Saslik harika, mezeler guzel acik havada olmasi ve covid19 tedbirleri cok ust duzey. Rahatca gidebilirsiniz
5
S.... B......
Amazing food
4
E... E...
Önceden rezervasyon almadığımız için 18 de gittik 20:30 a kadar oturabildik. Önceden rezervasyon yaptıramadıysanız o saatte giderseniz yer bulabilirsiniz. Zaikas ve şaşlık denedik ikisi de çok güzeldi ama şaşlık daha güzel. Ara sıcaklarda közde soğan sarımsak gerçekten çok güzel mutlaka deneyin. Ayrıca başta getirdikleri tereyağı çeşitleri de çok iyi. Gavurdağı salatası da çok başarılı. Sadece bazı çalışanlar gerçekten müşteriye tok sanırım biraz müşteri umursanmıyor.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım