Loading...
3.3 Point
32 Comment

Noel Baba Cafe

Cumhuriyet Meydanı, Kaş, Antalya
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 15.00 TL
Comments (32)
1
A.... A.....
Gida isiyle ugrasiyorum istanbuldan geldim ve hamburgeri en iyi yerinde bile yedim.ben hayatimda boyle rezalet bi hamburger gormedim.kendine saygisi olmayan ve parasinin degeri olanlar icin sakın ola yanindan gecmesin !
2
K.... G.....
Ravioli ve hamburger söyledik. İkisinide beğenmedik. Hamburger eti çok pişmişti makarnada öyle sevmedik yani gereksiz pahalı bir yer
4
L....... E....
Hamburger yedik, etini beğenmedim, ekmek çok kalın ve bu yüzden çok kuru geldi, patatesleri soğukdu. Bence güzel değildi. Patatesi yeniden yapıp getirdiler ve güler yüzlü oldukları için sevdim. Yemek değil ama içmelik güzel :)
4
L....... E....
Hamburger yedik, etini beğenmedim, ekmek çok kalın ve bu yüzden çok kuru geldi, patatesleri soğukdu. Bence güzel değildi. Patatesi yeniden yapıp getirdiler ve güler yüzlü oldukları için sevdim. Yemek değil ama içmelik güzel :)
1
A.... Ş.....
20 dakika menünün gelmesi için, 15 dakika siparişin alınması için ve 40 dakika siparişin gelmesi için bekledik. Cheddar peynirli bonfile sandviçlerin bir tanesinde soğan istemememize rağmen soğan vardı ve ikisininde bonfileleri iyi pişmemişti. Böylelikle sandviçler etrafımızdaki köpeklerin karnını doyurmuş oldu. Keşke 1 saat 15 dakika beklememize değseydi.
5
B..... Ö.......
Kaş Merkezde oldukça keyifli bir mekan . İşte kahve iç ister bira İle bira tabağı. Rahatlık ön planda . Masalar birbirinden ayrık ferah ferah oturup içeceğinizi yudumlarken ,meydanı izleyebilirsiniz. Servis sunum Harika. Kaşta bence tek geçerim
3
S..... S.....
Kaş meydanda olan mekan fiyat olarak gayet iyi. Hatta meydanda olan,turistik bir yere göre çok çok iyi. Lezzet olarak orta sınıf. Mekanın dizaynı şık,pub benzeri yapmışlar. İçmek içmek,bir şeyler atıştırmak ve yemek yemek için tercih edilebilir bir yer. Yaz aylarında Kaş meydanı çok hareketli ve sesli olduğu için otururken sıkılacağınızı düşünmüyorum
4
Y...... Ö..
Yemek yemek için şans eseri oturduğumuz mekan. Fiyatlar bize baya uygun geldi. Yanlış hatırlamıyorsam hamburger 18 tl’ydi. Ayrıca bira da 13-15 tl’ydi. Yemek lezzeti muazzam olmasa da merkezde oturmak için güzel, tercih edilebilir.
3
C.. B......
Fiyatları fena değil. birkaç yiyecek denedik lezzetliydi. sosları güzel ama biraz daha aci sos istedik bitti dediler. pek inandırıcı gelmedi.
5
N.... Ö.....
Öğlen kahve içmek veya bira hamburger keyfi yapmak isterseniz buraya gelebilirsiniz. Hamburgerleri hiç fena değil. Hazır hamburger eti kullanmıyorlar. Yan tarafındaki dondurmacıdan dondurmanızı alıp burada oturup keyifle yiyebilirsiniz.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım