Loading...
2.9 Point
11 Comment

Mercan Restaurant

Kaş, Antalya
Categories Restaurants
Cuisines Seafood
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Comments (11)
2
F... L.....
Konum olarak çok güzel yerde.. Hemen denizin dibinde.. Ancak lezzet için iyi şey söyleyemeyeceğim.. Misafiri olduğum arkadaşlar götürdü.. Onlara ayıp olmasın diye kurutulmuş balığı (levrek) yemek zorunda kaldım.. Servisi de beğenmedim..
2
T....... T.......
2300 gramlik lagos izgarada kurutulmus olarak servis edildi. Mekan biraz Kumkapi biraz Galata Köprüsü mekanlari yaklasimi karisimi yasiyor. Servis performansi lezzet ve isletme yaklasiminin önünde. Servisi saymazsak düpedüz hikâye. Bu konumda bu isletme yanlis ve yazik.


-----13 Sep, 2013-----

Soguk mezeler de tereyagda karides de, kalamar tava da sinifta kaldi. Servis edilen ekmek üçüncü sinif lokantalarda sabah dilimlenip dolapa atilan ve orada ezilen ekmek dilimleri seklinde. Salata için yorum bile yapmayacagim. Ortam güzel olmakla birlikte su ana kadar keyif almadan oturduk. Lagosu bekliyoruz. Kilo fiyatini pazarlikla 90 TL'ye indirebildik. Tuzda pisirmiyorlar. Izgara yapacaklar. !
2
T....... T.......
2300 gramlik lagos izgarada kurutulmus olarak servis edildi. Mekan biraz Kumkapi biraz Galata Köprüsü mekanlari yaklasimi karisimi yasiyor. Servis performansi lezzet ve isletme yaklasiminin önünde. Servisi saymazsak düpedüz hikâye. Bu konumda bu isletme yanlis ve yazik. -----13 Sep, 2013----- Soguk mezeler de tereyagda karides de, kalamar tava da sinifta kaldi. Servis edilen ekmek üçüncü sinif lokantalarda sabah dilimlenip dolapa atilan ve orada ezilen ekmek dilimleri seklinde. Salata için yorum bile yapmayacagim. Ortam güzel olmakla birlikte su ana kadar keyif almadan oturduk. Lagosu bekliyoruz. Kilo fiyatini pazarlikla 90 TL'ye indirebildik. Tuzda pisirmiyorlar. Izgara yapacaklar. !
4
M.... S....
mekan çok kalabalik. rezervasyon yapmaksizin gitmek cok zor görünüyor. mercan baliginin lezzeti ortalama, sunum ve ikramlar ise gayet guzeldi. mezeleri ise harika! Özellikle Çerkes tavugu çok basariliydi.
4
Z.. A..
Iki kisi Lagos bugulama siparis ettik oldukça lezzetliydi ve sunumu da keyifliydi, garsonlarin yaklasimi ve servis olmasi gerektigi gibi ölçüsünde. Biraz fiyat yüksek gelebilir ama yazlik yer oldugu ve özel bir siparis oldugu düsünülürse makul karsilanabilir.
5
A... A......
yogun olunmadigi gunlerde denk geldik ki harikaydi ... servis cok basarili ..her sey taze hatta resmini cekemeden yedigim lagos muhtesemdi .. kas daysaniz mutlaka ugrayin derim ..
3
A... T....
Kalamar, mercan baligi ve salata yedik. Servis mekan cok kalabalik olmasina ragmen hizli idi. Kalamar kuru, yetrince yumusak degildi. Lezzeti daha iyi olmaliydi. Salatalar yagli idi fakat lezzetli idi. Yagi kotu degildi fakat fazla idi. Mercan baligini 2 adet iri balik sectik. 1440gr geldi. Fakat baliklar masaya geldiginde baliklarin cok taze olmadigini gorduk bu nedenle de lezzetli degildi. Bir balik restoraninda baliklarin taze olmasi bir zorunluluk. Mercan kilosu 100 tl idi. Bu nedenle biraz pahali buldum.
1
ö...... ö....
Paraniz ile rezil olmak istiyorsaniz son derece dogru bir tercih. Bir dilim ekmek ve bir parça buz almak için cekmedigini izdirap kalmadi. Yanlis yemek geldi bir özür bile dilemediler. Keyifli bir raki iceyim dedim ama ne mümkün. Inanilmaz bir telas içinde herkes. Yani balik yemege degil de bir fast food restorana gelmisim gibi hissettirdiler...
3
A.... Y.....
Karisik bir meze tabagi yanina akye sis, kalamar izgara söyledik. Hepsi güzeldi. Tavsiye üzerine gitmedim ancak basarili buldugumu söyleyebilirim.
3
A.... Y.....
Karisik bir meze tabagi yanina akye sis, kalamar izgara söyledik. Hepsi güzeldi. Tavsiye üzerine gitmedim ancak basarili buldugumu söyleyebilirim.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım