Loading...
4.6 Point
7 Comment

Memed'in Yeri

Andifli Mahallesi, Büyük Çakıl Caddesi, Büyük Çakıl Plajı, Kaş, Antalya
Categories Restaurants
Cuisines Mediterranean
Average amount İki kişi için : 170.00 TL
Phone -
Comments (7)
5
G...... G......
Keyifli bi yer. Kalamarı nefis. Özelikle renkli gözlü bayan inanılmaz sevecen ve yardım sever. Bi de İsmail Beyin güler yüzlülüğü ????
5
G...... G......
Keyifli bi yer. Kalamarı nefis. Özelikle renkli gözlü bayan inanılmaz sevecen ve yardım sever. Bi de İsmail Beyin güler yüzlülüğü
5
G...... G......
Keyifli bi yer. Kalamarı nefis.
Özelikle renkli gözlü bayan inanılmaz sevecen ve yardım sever. Bi de İsmail Beyin güler yüzlülüğü
3
B..... N....
Sıcak samimi bir atmosfer ancak begenmediğim seyler var. Balık ceşidi cok azdı. Sandalyeler cok rahatsızdı. Fiyatlar ise bu salaşlığa göre çok yüksek kalıyor.
5
F.... Ç..........
Herkesin bilmediği saklı bir köşe gibi. Gecesi şahane, dalga ve çakıl taşlarının sesi eşliğinde mis gibi balık ve memed abi'nin hazırladığı salatayı yiyorsunuz. Şanlıysanız canlı müziğe denk gelirsiniz????
5
F.... Ç..........
Herkesin bilmediği saklı bir köşe gibi. Gecesi şahane, dalga ve çakıl taşlarının sesi eşliğinde mis gibi balık ve memed abi'nin hazırladığı salatayı yiyorsunuz. Şanlıysanız canlı müziğe denk gelirsiniz
4
P............. P.............
Gecen yaz tanistigim bu mekana bu yaz 4 gunluk Kas tatilimde 2 gece ust uste gittim cunku; merkezdeki bircok mekanin aksine Buyuk Cakil'da olmasi sebebiyle sadece dalga ve muzik sesleri duyuluyor. Mekan oldukca salas ve evinizde hissettiriyor. Cayiniz mi bitti kalkip doldurun mesela. Mekan calisanlari rahatliklari sebebiyle ilgisiz gibi gorunecekler ama bi duble rakiya eslik edebilirler masaniza gelip. Bir de kopekler var rahatsiz etmeden ortalikta dolanan. Mehmet Bey'in hazirladigi salata harika. Mezeler ve ozellikle tereyagli karides de cok iyi. Levent Bey ve kopegi Godot'yu da unutmamak lazim. Kisacasi ben hizmetten cok lezzete ve samimiyete onem veriyorum diyorsaniz mutlka gidin.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım