Loading...
3.2 Point
42 Comment

Mavi

Kaş, Antalya
Categories Bars
Cuisines Finger Food
Average amount İki kişi için : 0.00 TL
Phone 0242 8361834
Comments (42)
4
D.... A....
Sanırım Kaş’ın en eski barlarından biri. Müzikler Kadıköy barlar sokağı gibi:) genelde 80’ler rock ağırlıklı. Pub crawl yaparken uğranmadı gereken bi yer.
3
E... E...
Rengarenk sandalyeli, merkezde kendine has şirinlikte bi bar. Fiyatlar Kaş’ta genel olarak pahalı. 50lik fıçı 24₺. Müzikler güzel. Sandalyeler biraz rahatsız ama yine de idare eder.
3
G....... Ö.....
Cadde üzerine de masalar atılmış salaş bir mekan sayılır. Çalışanları rahatlar ve dinamik bir yapısı var mekanın. Alkol fiyatları ortalamanın altında sayılabilecek seviyede. İçeriden gelen müzik ile ortam hareketli kalıyor.
3
M. N.
Farklı renkli ahşap sandalyeler sevimli görünüyor da oturunca durum farklı. Çok rahatsız çünkü. İçkiler standart. Müzikler bilindik. Gelenlerin çoğu popüler olmasına geliyor. Meydana bakması da tercih sebebi. Bunun dışında fazla bir şey beklememek lazım.
1
S.... G.......
1 puanı sadece çalan müzikler için verdim. Lütfedip de  siparişimizi alan umursamaz garson arkadaşa bira siparşi verdik (33'lük  Bomotnti 17 TL), yanına çerez rica ettik. Kaş'ın en eski barında biranın yanına verilecek çerez yokmuş arkadaşlar, ona göre beklentiye girin.
3
A.... Ş.......
Yeri güzel de sandalyeleri çok rahatsız. Özellikle insan sirkülasyonu olsun diye böyle her halde. Zamanın birinde güzel anılar biriktirilmiş bu mekanda ama şu an bildiğin işletme.
5
E... D....
Çok şirin bir yer.acik havada biraz soluklanmak ve birşeyler içmek isteyenler için çok güzel kokteylleri var.calisanlar da güler yuzlu ve ilgili.
5
M... M...
Konum olarak super. Sade ve renkli dekoru cok guzel. İceceklerin cesidi yeterli. Fiyat olarak emsal yerlere gore makul. Calisan genc arkadaslar kibar. Muzikler cok guzel uzun sacli dj arkadasimizi cok basarili buldum.
4
I... I...
Renkli renkli sandalyeleri ile insanın içini ısıtan sıcak bir mekan. Tam sahilde ve orta noktada olduğu için her daim kalabalık bir yer.  Uzun soluklu oturmadan hızlıca bir şeyler içip atıştırabilirsiniz yada dışarıdan içeceğinizi alıp ayakta takılabilirsiniz.
3
D.... K.....
Klasik Kaş gecelerindeki uğrak noktalardandir.Çevresinde de bedava muzik dinlemeye gelen insanlar bufelerden aldiklari ickileri yudumlar.Kaş ve mavi bar aslinda butunlesmistir
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım