Loading...
4.5 Point
104 Comment

Bay Köfte

Andifli Mahallesi, Emin Erdem Meydanı, Bahçe Sokak, No 16/A, Kaş, Antalya, Kas, Antalya
Categories Restaurants
Cuisines Izgara
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Phone 0242 8363305
Comments (104)
4
D.... A....
Köftesi gerçekten çok lezzetli. Akdeniz usulü piyaz var ve tahinli kabak tatlısı var. Oldukça salaş bi yer, Sahibi çok hoşsohbet bi abi:) fiyat biraz pahalı, ama kullanılan malzemelerin kalitesinden dolayıymış. Hazır tatildeyken denenebilir.
5
K............ K............
Biz köfteleri başarı bulduk. Porsiyonları büyük, piyaz tahinli lezzetli. Ikram turşu ev yapimi, sahibi ilgili. Porsiyon fiyatı 40 lira sadece sezonda is yaptıklarını düşünürsek makul.
2
S..... K......
Sterilizasyona hiç önem verilmiyor, köfte lezzetli ama pahalı, ortam hiç temiz değil, temizliğe bu dönemde çok önem verilmesi gerekirken hiç dikkat edilmemesi üzücü.
5
Z..... Z.....
Yemekler çok güzeldi, giderseniz tahinli piyazı denemenizi öneririm. Sahipleri çok tatlı ve canayakın insanlar.
3
Z..... U...
Porsiyon olarak söyledik, köftelerin ebatları büyük ve doyurucuydu. Lezzetinide beğendik. Porsiyonda koydukları pilav soğul ve lezzetsizdi. :( Piyazda kullandıkları sosu da beğenmiştik ama fasulyeler biraz lart gibiydi. Köftenin porsiyonu 40 tl, biz pahalı bulduk. Öyle bir mekan için bu fiyatlar yüksek.
4
O.... A.....
Köfte porsiyonları doyurucu, lezzet olarak efsane diyemem ama ortalama üstü bir köfte. Piyazı güzel. Fiyatlar normal sayılır.
5
Y.... Ç.......
Kaş ta köftenin ve piyazın yiyebileceniz tek adres yemek ten tayınlı cevizli kabak tatlısını yemeden ayrılmayın fiyatlar uygun güler yüzlü hizmet cabası teşekkürler Serkan abi
5
Y.... Ç.......
Kaş ta köftenin ve piyazın yiyebileceniz tek adres yemek ten tayınlı cevizli kabak tatlısını yemeden ayrılmayın fiyatlar uygun güler yüzlü hizmet cabası teşekkürler Serkan abi
5
B.... P.......
Öncelikle Trakyalı konukseverliğiniz için teşekkür ederiz. Piyazınız Tek Kelime ile muhteşem Çok Sıcak ve Sevecan bir işletme Yolu Kaşa düşen herkes uğramalı ????
5
B.... P.......
Öncelikle Trakyalı konukseverliğiniz için teşekkür ederiz. Piyazınız Tek Kelime ile muhteşem Çok Sıcak ve Sevecan bir işletme Yolu Kaşa düşen herkes uğramalı
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım