Loading...
3.2 Point
10 Comment

Western Lucky's

Meydan AVM, Kat Z, Kentkoop Mahallesi, Başkent Bulvarı, No 255/12, Yenimahalle, Ankara
Categories Cafés
Cuisines Cafe
Average amount İki kişi için : 70.00 TL
Phone 0312 2510701
Properties
  • Credit Card
  • Delivery
  • Breakfast
  • Lunch
  • Air Conditioned
  • Sodexo
  • Outdoor Seating
  • Wifi
Comments (10)
4
J......... J.........
yemekleri güzel ama genelde gençlerin olduğu bir yer servis ne hızlı ne yavaş onun dışında güzel mekan ama aileyle gidilmesini tavsiye etmiyorum
3
Ö..... C.....
Çalışanlar genç ve baya çalışan var ama siparişler geç geldi yinede sevdim.baya kalabalık ortamı güzel okey falan masaları var.tavsiye ederim.
5
K......... K.........
Kahvaltısı fiyat performans açısından şehrin en iyilerinden, çalışanlar ilgili, sınırsız portakal suyu var ve kahvaltıda getirilenler oldukça lezzetli, bozmaması dileğiyle:)
1
A.... Ş.....
Kahvaltısı çok güzeldi ayrıca çalışanları güler yüzlü. Geçen sefer western luckys sepeti yedik diğer yerlere kıyasla daha iyiydi. Fiyatlarıda ortalamanın az üstü. Edit:Evet tekrar kahvaltı için buraya geldik ve 30 TL lik kahvaltının 55 TL olduğunu içeriğinin azaldığını gördük üzüldük. Üzerine çalışanlarının ilgizliği ve orada bulunan gömlekli piercingli elemanın müşteriler yerine sürekli telefonla ilgilenmeside sinir bozdu biraz. Artık tercih etmeyeceğimiz bir yer, üzülerek.
1
A.... Ş.....
Kahvaltısı çok güzeldi ayrıca çalışanları güler yüzlü. Geçen sefer western luckys sepeti yedik diğer yerlere kıyasla daha iyiydi. Fiyatlarıda ortalamanın az üstü.
Edit:Evet tekrar kahvaltı için buraya geldik ve 30 TL lik kahvaltının 55 TL olduğunu içeriğinin azaldığını gördük üzüldük. Üzerine çalışanlarının ilgizliği ve orada bulunan gömlekli piercingli elemanın müşteriler yerine sürekli telefonla ilgilenmeside sinir bozdu biraz. Artık tercih etmeyeceğimiz bir yer, üzülerek.
4
M....... K.....
Bozmadilarsa tavuklu krepi guzeldir. Doyurucu. Fiyati da fena degil. Ilgi alaka ortanin altinda. Yaz donemi calisan genc arkadaslar daha ilgili.
2
I... Ö.......
Eskiden hamburger ekmekleri taze ve güzeldi şimdi ekmek bayat köftesi tam pişmemiş biftekli salatanın içinde çok gazla radika vardı bu yüzden acı bir tat veriyodu.
3
İ.... P.....
4çay sipariş etmemize rağmen çok geç geliyor. Fiyatlar nedensizce pahalı. Alt katta oyun oynanıyor ama içerisi çok havasız ve anca 1 garson geliyor oda kafasına esince.
4
T.... A.........
Garsonlar ellinci cağırışta anca geliyolar fiyatlar da gereksiz pahalı tek numarası meydanda olması ama orda yanyana bi dunya yer varken açık kalması bile mucize
5
B...... P.....
Yemekleri ortalama lezzette garsonlari çok güleryüzlü menülerinde de bol çesit var. Batikente iyi ki açilmis dedigim yerlerden biri.Pizzalari ve cajun tavuklari basarili.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım