Loading...
4.1 Point
7 Comment

Altın Simit

Aşağı Eğlence Mahallesi, Giresun Caddesi, Susurluk Sokak, No 2, Keçiören, Ankara
Categories Bakeries
Cuisines Bakery
Average amount İki kişi için : 15.00 TL
Phone 0312 3257566
Properties
  • Credit Card
  • No Alcohol Available
  • Breakfast
  • Lunch
  • Outdoor Seating
Comments (7)
5
T...... A...
Ürünlerin hepsi birbirinden güzel ve lezetli. Çalışanlarıda gayet ilgili ve güler yüzlü insanlar. Şimdiye kadar yediğim en güzel simit buranındı. Ankara simidini ve kaşarlı simitlerini özellikle tavsiye ediyorum .
5
I..... E...
Ürünlerin hepsi doğal, taze ve her yarım saate bir taş fırında odun ateşinde sıcacık çıkıyor. En önemliside hiç bir üründe katkı maddesinin olmaması. Kaliteden , temizlikten ve güleryüzlü hizmetten asla taviz vermiyor. Ayrıca Abidik Kubidik Bey böyle mükemmel bir işletme hakkında iftiralar yazmışsınız, siz orda oturan kadınlara sarkıntılık ve rahatsız edici hareketlerde bulunup ondan sonra da işletme sahibi sizi kovdu die mi işletmeye iftiralar yazmışsınız. İnsanlara yalan yanlış ve ucuz iftiralar atmadan önce dönüp bir kendinize ve yaptıklarınıza bakın.
5
I..... E...
Ürünlerin hepsi doğal, taze ve her yarım saate bir taş fırında odun ateşinde sıcacık çıkıyor. En önemliside hiç bir üründe katkı maddesinin olmaması. Kaliteden , temizlikten ve güleryüzlü hizmetten asla taviz vermiyor.
Ayrıca Abidik Kubidik Bey böyle mükemmel bir işletme hakkında iftiralar yazmışsınız, siz orda oturan kadınlara sarkıntılık ve rahatsız edici hareketlerde bulunup ondan sonra da işletme sahibi sizi kovdu die mi işletmeye iftiralar yazmışsınız. İnsanlara yalan yanlış ve ucuz iftiralar atmadan önce dönüp bir kendinize ve yaptıklarınıza bakın.
5
T...... A...
Ürünlerin hepsi birbirinden güzel ve lezetli.
Çalışanlarıda gayet ilgili ve güler yüzlü insanlar. Şimdiye kadar yediğim en güzel simit buranındı.
Ankara simidini ve kaşarlı simitlerini özellikle tavsiye ediyorum .
4
D..... Ü.....
Simitleri ne zaman gitsem taze olan mekan. Kaşarlı simitleri favorim. Oturmak isteyenler için açık alanları da mevcut. Etlik civarında en iyilerden.
4
C.. &...
Garsonlar ilgisiz, alakasız ve acemi. Ancak kendiniz alacağınız ürünleri paket yaptırıp giderseniz sorun yok. Lezzet olarak olaya bakarsak, kaşarlı simit ve pizza simit adı altında ki ürünleri sevenler için tavsiye ederim, kaliteli malzeme kullanıyorlar ve lezzetli yapıyorlar bu tarz ürünleri.
1
A..... G......
Kaba işletmecisi olan "bir kilo toz bir otobos" türünden bir işletme. Halka açık yer açan bu tür yerlerin psikolojik testten gecmesi lazım. Aile için tavsiye etmiyorum. giresun caddesi üzerinde madasundan kocatepe kahvacisine kadar nezih yerler var ucuz mal satanın işletmecisi de ucuz oluyor. ha birde simidi bölerek yiyin  hamam böcegi mevsimindeyiz
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım