Loading...
4.1 Point
11 Comment

Vesperna

Sögütözü Mahallesi, Sögütözü Caddesi, No 1/B, Çankaya, Ankara
Categories Restaurants
Average amount İki kişi için : 170.00 TL
Phone 0312 2860890
Properties
  • Credit Card
  • Dinner
  • Lunch
  • Serves Alcohol
  • Indoor Seating
  • Wifi
  • Fullbar
  • Outdoor Seating
  • Air Conditioned
Comments (11)
5
T.......... M.....
Muhteşem bi mekan, ambiyans ve tatları çok beğendim Garsonların kalitesi ankarada zor rastlanır seviyede Şiddetle vesperna special salatayı denemenizi tavsiye ederim
5
T.......... M.....
Muhteşem bi mekan, ambiyans ve tatları çok beğendim
Garsonların kalitesi ankarada zor rastlanır seviyede
Şiddetle vesperna special salatayı denemenizi tavsiye ederim
4
C.... Y......
Dizaynı çok güzel ve oturmaktan baya keyif alıyorsunuz, yemekleri başarılı alkol servisi bulunmakta ben gittiğimde sadece çalışanlar arasında bir problem olmuştu umarım çözülmüştür çünkü böyle bir ortama yakışmıyor
3
D.... S.......
Restaurantta sadece iki kisi olmamiza ragmen siparisim yarim saati asan surede geldi. Chili Steak istedim, yemegin sunumu zayif, lezzeti orta derecede. Beni etkileyemedi. Limonatasi guzel. Personel ilgisiz.
4
C.... C....
Yemeklerin lezzeti gerçekten çok güzel ve gayet doyurucu özellikle mekanda localar şeklinde ayrılmış olması ortama bambaşka bir hava katmış çalışanlar bize karşı hoşgörülü ama birbirlerine karşı o kadar hoşgörülü değiller ne yazık ki ya da bana öyle bir gün denk geldi
5
M.... I...
Daha önceden söğütözünde böyle bir mekanın varlığı bile gözüme çarpmamıştı. Congresium'un tam yanındaymış oysa. Otoparkı yok gibi gözükse de 2 katlı kapalı otoparkı mevcut. Dışarıdan her ne kadar buraya mı geldik ne bu şimdi'lik gözükse de içeri adımınızı attığınız andan itibaren bütün ön yargılarınızı yıkıyor. Dekorasyonu özenle yapılmış. Kalabalık misafirlerini ağırlamak için mekanın içinde özelleşmiş uzun masaları mevcut. Öğle yemeği, akşam yemeği ve brunch menüsü olarak farklı menüleri var. Akşam yemeği için gittiğinizde canlı müzik vardı. Romantik bir akşam yemeği için tercih edilebilir. Yemek menüsünde çok geniş bir yelpazesi yok ancak yapılan yemeklerin hakkını veriyor diyebilirim. Ayrıca çalışanları çok güler yüzlü ve ilgililer. Eğer ilk kez gidiyorsanız bir sonraki sefer kullanılması şartıyla sınırlı sayıda bulunan indirim kuponlarından veriyorlar. (Öğle yemeği için %50, akşam yemeği için %25)
5
S....... G....
Dekorasyon açısından bakıldığında bir hayli başarılı. Göze hitap ediyor. Menüsü çok kapsamlı değil ama genel olarak doyurucu. Sunum ve lezzet açısından bence hiç bir sorun yok. Servis personeli profesyonel ve güler yüzlü. Fiyatlar da bu kalitede bir mekan için uygun sayılır.
4
Z..... B.......
Mekan dekorasyon olarak çok hoş.Ama yemek sunumları o kadar başarılı değil yemeğin yanındaki patateslerde çok lezzetli değildi.Yinede gidilip yemek yenilmesi gereken bir yer.
1
N...... N......
Kesinlikle ikinci kez gidilecek bir mekan değil. Hayatımda yediğim en sert eti yedim diyebilirim. Antikotu çiğnemek çok zor oldu. Neden boş olduğu anlaşılıyor.
4
G...... G......
Gayet nezih bir mekan acı soslu antrikot sosu güzel olmasa da eti gayet iyiydi tabule salatası enfes
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım