Loading...
3.8 Point
33 Comment

Mangal

Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi, Bestekar Sokak, No 78, Çankaya, Ankara
Categories Restaurants
Average amount İki kişi için : 60.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Delivery
  • Dinner
  • Lunch
  • Air Conditioned
  • Indoor Seating
  • Wifi
Comments (33)
4
K....... K.......
Beyti and kuzu cöp sis (lamb) are delicious. If you are not alone, my suggestion is Mangal Special (except chicken shish). Kind staff, rich free starters and traditional tea service after your meal. Their biggest chance is their garden. 70-80TL for 2
3
K....... K.......
Beyti and kuzu cöp sis (lamb) are delicious. If you are not alone, my suggestion is Mangal Special (except chicken shish). Kind staff, rich free starters and traditional tea service after your meal. Their biggest chance is their garden.
70-80TL for 2
1
S..... E.....
Yemekleri lezzetsiz , hizmet kötü tavsiye etmiyorum. Menüde olan yemekler yok olanda soğuk geldi.İçecek ile yemeği bir arada alamadık maalesef.Servis elemanları başarısız .
4
T............ T............
Bestekarda bulunan Mangal Kebap kebap ve ızgara çeşitleriyle ön plana çıkıyor. Biz beyti ve lahmacun tercih ettik. Açıkcası lahmacun yanlış bir seçimdi tam anlamıyla içi pişmemişti dolayısıyla istediğimiz lezzeti bulamadık. Ama etin ve sosun lezzetinden dolayı beytiyi beğendik. Yolunuz düşerse uğramanızı tavsiye ederiz. Beyti fiyatı 21 lira. Detaylı mekan tanıtımı için instagram adresimiz: tuzsuzbaharat
4
T............ T............
Bestekarda bulunan Mangal Kebap kebap ve ızgara çeşitleriyle ön plana çıkıyor. Biz beyti ve lahmacun tercih ettik. Açıkcası lahmacun yanlış bir seçimdi tam anlamıyla içi pişmemişti dolayısıyla istediğimiz lezzeti bulamadık. Ama etin ve sosun lezzetinden dolayı beytiyi beğendik. Yolunuz düşerse uğramanızı tavsiye ederiz. Beyti fiyatı 21 lira.

Detaylı mekan tanıtımı için instagram adresimiz: tuzsuzbaharat
5
H..... H.....
Tamamen tesadüf eseri karşımıza çıkan mekandan hem lezzet hemde servis açısından memnun ayrıldık. Döneri, karışık şişi harikaydı. Şişler olması gerektiği gibi ufaktı ama kurutulmadan pişirilmişti. Tatlıyla arası olmayan biri olarak "Şıllık Tatlısı" benim bile hoşuma gitti.
4
M.... E.....
Bugün iftar için tercih ettik. Ramazan menüsü var ama ona bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Ben ali nazik istedim arkadaşlarım da kuzu şiş istediler. Ali nazikde patlıcan sosundan ziyade diğer soslar daha yoğundu, benim tercihim patlıcanın daha yoğun olmasıdır. Kuzu şişde de kokmasından dolayı arkadaşlarım rahatsız oldu ve genel olarak yemekler sıcak değildi. Ramazanın etkisi olduğunu düşünüyorum. Çünkü arkadaşlarım önceden geldiklerinde memnun kalmışlar. Ramazandan sonra tercih ederseniz memnun kalırsınız diye düşünüyorum.
2
A.... Ş...
Fiyatları arttikça kalitesi azalan mekanlardan. Eskiden oldukça memnun ayrılırken maalesef bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Porsiyonlar da küçülmüş.
4
T....... T.......
Kavaklıdere'deki benzer mekanlar içerisinde daha çok tercih edildiği göze çarpıyor. Sade döner ve iskender istedik. Döner lezzetleri ortalama üstü. İkramlar güzel, servis personeli ortalama. İnternet şifresini iki farklı garsondan istedim, iki farklı şifre verdiler ve her ikisinde de bağlanamadım. Yolunuz oralara düşerse tercih edilebilir.
2
L.. L..
Lisanstayken cok giderdim buraya. O zamanlar servis acayip hizliydi, siz daha masadaki ikramlara yumulmusken siparisiniz geliyordu. Garsonlar ilgili ve hizliydi. Fakat sonra sonra bozdular, hem tadi, hem kaliteyi, hem servisi. Ondan sonra da ugramadim. Yaklasik bi 4 sene gecti, simdi ne durumda bilmiyorum.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım