Loading...
2.8 Point
4 Comment

Bench

Remzi Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi, Bestekar Sokak, No 49/A, Çankaya, Ankara
Categories Bars
Cuisines Izgara, Fast Food
Average amount İki kişi için : 70.00 TL
Phone 05544313824
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • Serves Alcohol
  • Dinner
  • Wifi
  • Nightlife
  • Outdoor Seating
  • Fullbar
Comments (4)
1
Z..... Z.....
Şimdiden kusura bakmayın biraz acımasız olucam. Öncelikle fiyatlar çok ucuz cidden diğer mekanlara göre ucuz. Ama mühim olan fiyattan önce tat. Burdan bir vodka enerji alacağınıza marketten herhangi bir meyve suyunu almanızı öneririm. Bilmem hatırlar mısınız tadını ama bir tane Ateş düşürücü ilaç var 'calpol' diye, Hah işte o eşittir buranın vodka enerjisi. Serviste sıkıntı yaşamadık keşke o sıkıntılı olsaydı içecek yerine. Hayır beş lira on lira neyse verelim de doğru düzgün alkol tüketelim. Bu ne ya! Ayrıca müzikler de vasattı. İnsanları eğlendirmeyi bilmiyor diye düşünüyorum dj leri. Pardon dj dedim ama(!) her neyse bir daha gitmem,önermem de. Tabi siz bilirsiniz calpol seviyorsanız uygun bir yer. Son olarak belki de diğer içecekler öyle değildi bilemem. Şayet paranız azsa belki bir bira içmeye uğrayabilirsiniz beelki.
1
Z..... Z.....
Şimdiden kusura bakmayın biraz acımasız olucam.
Öncelikle fiyatlar çok ucuz cidden diğer mekanlara göre ucuz. Ama mühim olan fiyattan önce tat. Burdan bir vodka enerji alacağınıza marketten herhangi bir meyve suyunu almanızı öneririm. Bilmem hatırlar mısınız tadını ama bir tane Ateş düşürücü ilaç var 'calpol' diye, Hah işte o eşittir buranın vodka enerjisi. Serviste sıkıntı yaşamadık keşke o sıkıntılı olsaydı içecek yerine. Hayır beş lira on lira neyse verelim de doğru düzgün alkol tüketelim. Bu ne ya! Ayrıca müzikler de vasattı. İnsanları eğlendirmeyi bilmiyor diye düşünüyorum dj leri. Pardon dj dedim ama(!) her neyse bir daha gitmem,önermem de. Tabi siz bilirsiniz calpol seviyorsanız uygun bir yer. Son olarak belki de diğer içecekler öyle değildi bilemem. Şayet paranız azsa belki bir bira içmeye uğrayabilirsiniz beelki.
4
Ö..... Y.
Bir ömür boyu yemek bekleyebileceğiniz mekan. Acıkmamıza yakın yemek söyledik fakat açlıktan ölene kadar yemek yiyemedik. Üstüne üstlük siparişi yanlış anlayıp farklı şeyler getirmişlerdi; ve durumlar epey zorlaştı. Belki yemek yemek için değil ama Bestekar'da uygun fiyata içebileceğiniz bir yer. Yanlış hatırlamıyorsam 2-8 arası Happy Hours var.
5
C.......... C..........
Bugun gitme firsatim oldu.cok güzel bir mekan.müzikler güzel belli saatte indirimli içki var. Ayrica jest olarak shot ikramda bulundular.her kesimden insanin ugrayacagi mekanlardan biri
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım