Loading...
3.7 Point
20 Comment

BigChefs

One Tower AVM, Zemin Kat, Oran Mahallesi, Kudüs Caddesi, No:6, Çankaya, Ankara
Categories Restaurants
Cuisines Restaurant Cafe
Average amount İki kişi için : 230.00 TL
Phone 0312 4901333
Properties
 • Debit Card
 • Lunch
 • Breakfast
 • Dinner
 • Cash
 • Credit Card
 • Outdoor Seating
 • Air Conditioned
 • Wifi
 • Fullbar
 • Indoor Seating
Comments (20)
5
D........... D...........
ankarada en memnun kaldığım bigchefs şubesiydi. garsonlar çok ilgili ve çok güleryüzlü ve sadece tatlıları için bile gidilecek bir yer. özellikle, bizimle ilgilenen uğur beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.
1
S.... S....
Garsonlar ilgisiz ve ilgisiz olduklari gibi bos bos etrafinizda dikiliyorlar ama ilgilenmiyorlar. yemegimiz 40 dk gelmeyince mekani terk ettik. Cok kalabalik da degildi. Aksaklik olmus olabilir ancak bu aksakligi ikramlar ve ilgi ile asabilirlerdi. Mesela gelip bir sorun oldu en kisa zamanda yemeginizi getirecegiz diyebilirsin. Bir daha asla.
1
P..... P.....
Bu patatesin taze yeni piştiğine şahsen ben inanmadım, kibar şekilde değişmesini istedim, ısrarla yeni piştiğini iddia ettiler ve aynı patatesi ısıtarak tekrar getirdiler. Fotoğrafla patatesin tazeliğinin yorumunu size bırakıyorum :) Meksika usulü bira istiyoruz sadece şişe geliyor, tekrar yineliyoruz siparişi ve abartısız bir biranın gelmesi 10 dakikayı buluyor. Servis yavaş, ürünler inanılmaz lezzetsiz. Kesinlikle uğradığım en berbat bigchefs şubesi.. tekrarı da olmayacaktır.
1
P..... P.....
Bu patatesin taze yeni piştiğine şahsen ben inanmadım, kibar şekilde değişmesini istedim, ısrarla yeni piştiğini iddia ettiler ve aynı patatesi ısıtarak tekrar getirdiler. Fotoğrafla patatesin tazeliğinin yorumunu size bırakıyorum :)
Meksika usulü bira istiyoruz sadece şişe geliyor, tekrar yineliyoruz siparişi ve abartısız bir biranın gelmesi 10 dakikayı buluyor. Servis yavaş, ürünler inanılmaz lezzetsiz. Kesinlikle uğradığım en berbat bigchefs şubesi.. tekrarı da olmayacaktır.
4
H............... H...............
Yemeklerini beğeniyorum. Pazar günü için kahvaltıları da çok güzel, sadece gitmeden rezervasyon gerek fazla kalabalık oluyor. O kalabalığa servis güzel ve hızlı,her şey sıcak ve taze olarak geliyor. Fiyat-performans açısından uyumlu buluyorum
4
S... K.........
Big chefs konsepti taleplerimizi açık olarak bildirdiğimizde gerekeni yapan şubeleriyle uğrak mekanlarımızdan...Ve bir şekilde mutlu çıkılıyor.. Daha iyi olabilmek için küçük dokunuşlar lazım bence..
3
E....... E.......
çok iyi diyemem fiyatına göre normal biz bi newyorksteak bide ızgara antrikot yedik 120 tl ödedik içecek bişey almadık fiyat performans açısından ideale yakın lezzet konusunda çok beklentiniz olmasın
3
E....... E.......
çok iyi diyemem fiyatına göre normal biz bi newyorksteak bide ızgara antrikot yedik 120 tl ödedik içecek bişey almadık fiyat performans açısından ideale yakın lezzet konusunda çok beklentiniz olmasın
5
Ö.... B.......
Her şeyi lezzetli. Özellikle san sebastian cheesecakei için gidilir. 1 porsiyon 16 ya da 18 tl idi ve iki kisiye yetecek kadar geliyor. Resimdeki 1 tanenin yarisi:) ayrica caylarin ve kahvelerin yaninda cok guzel ikramlar geliyor gelen ikram caydan pahalı.. sakinleştirici dinginlik çayı mıydı neydi tarçınlı bi çayı var mükemmel..
3
D.... S.......
İhtisamli bir ic mekan ve gosterisli bir menu ile karsilasiyorsunuz. Lezzet normal. İnsan bu kadar para verince daha guzel bir sey bekliyor isin dogrusu. Servis suresi kisa, gorevliler aktif.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım