Loading...
3.4 Point
33 Comment

Ciğerci Bahattin

Oğuzlar Mahallesi, Ceyhun Atıf Kansu Caddesi, 1386 Sokak, No 2/B, Çankaya, Ankara
Categories Restaurants
Cuisines Giblets, Kebab
Average amount İki kişi için : 50.00 TL
Properties
  • Lunch
  • No Alcohol Available
  • Dinner
  • Credit Card
  • Outdoor Seating
  • Air Conditioned
  • Indoor Seating
Comments (33)
5
Z..... Z.....
Ciğeri lokum gibi, çok lezzetli. Ben son gittiğimde tantuni yedim ve onu da çok beğendim, tavsiye ederim. Bir de masraftan kaçmayıp masanın her santimini bir ikramla doldurmaları takdire şayan.
4
C.. C..
Gayet yeterli bir servis garsonlar masa ile ilgili mezeler azaldığı anda eklemeler yapılıyor gözünüzü ve karnınızı doyurur. Herhangi bir eksikleri yok tuvaletleri hijyenik denebilir tat olarak bambaşka bir şey sunamıyorlar ne yazık ki
4
A......... A.........
Ben Ankara'da Kesman Ciğer'den daha iyi ciğer kebap yapan bir yer olmadığını düşünen biri olarak Ciğerci Bahattin'in Ankara'nın artık 1 numarası olduğunu düşünüyorum. Bu mekanda en sevdiğim şey ciğerin haricinde diğer ürünlerle birlikte, son derece hızlı servis ve ilgili personel diyebilirim. Bundan sonra Ankara'da ciğer yenecekse gideceğim tek mekandır...
4
S.... A..
Mezelerin sürekli olarak yenilendiği tabakların hiç boş kalmadığı mekan. Benim ilk terciğim olmaz ancak aynı sınıfta ismi daha çok duyulmuşların aksine gayet başarılıydı. Tavukları çok deriliydi.
4
A....... A.......
lezzet olarak ortalama. belki yakınlarda çok güzel mekanlar olduğundan bana öyle geliyordur diye de düşünmüyor değilim. gittim pişman mıyım; nööö!
5
E... Y.
İkramları gayet iyi, etin lezzeti de gayet güzel. Garsonlar kaba gelebilir bazılarına ama ben içten olduklarını düşünüyorum. Biz gittiğimizde kalkıp başka mekana geçmeye vaktimiz kalmamıştı yarım saat filan sırf çay istedik gayet eksik etmediler (saat 10 civarıydı mekan yarı doluydu). Bence fiyat performans olarak (Kişi başı 30 Tl civarı) gayet iyi bir mekan. Ben ciğer sevmem o yüzden ciğeri konusunda bir değerlendirme yapamıyorum.
5
T. V..........
ikramların zenginliğinden masada yer kalmıyor, garsonlar fazlasıyla ilgili ve güler yüzlü, en çok hoşumuza giden taraf, çaycının elinde tepsiyle sürekli çay vermesi, süper. önerim, yarım ciğer yarım et yiyin, ikiside gerçekten lezzetli, fiyatlar çok uygun, 4 kişi tıka basa doyduk, 120 tl hesap ödedik, teşekkürler Bahattin, kesinlikle herkese tavsiye ederim.
4
N.... F.....
Ciğer yemek istediğinizde hiç tereddüt etmeden gideceğiniz bir mekan. Personeli güler yüzlü ve ilgili. Ciğer et karışık yemenizi tavsiye ederim. İkramı bol ve lezzetli yemekler gelmeden bile doyabilirsiniz...
4
S.... K.........
Çiğer, Adana ve et şişin tadına baktık.Adana ve et şiş güzeldi, ciğer iyiydi. Servis hızlıydı akşam yoğun saatlerde gidildiği içinde olabilir biran önce yiyip gitsinler diye olabilir. Masa ufak olduğu için gelen salata ve meze çeşitleri üst üste konulduğu için güzel görüntü vermedi.
5
A... O......
Bence Muhteşem lezzetler. Karnınızı gerçekten doyurmak istiyorsanız başka mekan aramaya gerek yok. Künefesi de benim diyen yerlere taş çıkartır.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım