Loading...
3.6 Point
130 Comment

Turta Home Cafe

Mutlukent Mahallesi, 1944. Cadde, 1948. Sokak, No 15, Çankaya, Ankara
Categories Cafés
Cuisines Cafe, Desserts
Average amount İki kişi için : 35.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Delivery
  • Lunch
  • Breakfast
  • Dinner
  • Air Conditioned
  • Outdoor Seating
  • Wifi
Comments (130)
5
L..... Ş.....
Ümitköyde küçük şık ve ambiansı çok tatlı bir mekan. Pastaları çok güzel hepsi birbirinden lezzetli kesinlikle tavsiye ediyorum gitmenizi.
5
R.... T....
5
R.... T....
4
M... Ö.....
Mekanın çok şirin olduğunu belirterek sözlerime başlayayım. Bir çilekli cheesecake yedim, bir americano bir de su içtim. 40 lira hesap ödedim. Cheesecake biraz pahalı diyebilirim. Ama lezzetsiz de değil. Şahsen cheesecake sevmeyen biri olarak tadını gayet iyi buldum. Kız arkadaşım da kendi yediği balkabaklı cheesecakei oldukça başarılı buldu. Haftada bir tatlınızı yiyip, kahvenizi içip hoş bir sohbet etmek için gitmeye değer bir yer olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Pazar günü gittiğim için mekan epey doluydu. Bahçede ve üst katta yer bulmak biraz zordu. Arada kalan bir masada oturduğum için mekandan tam verim alamadığımı söyleyebilirim. Yolum Ümitköy taraflarına tekrar düştüğü takdirde bir kez daha ziyaret edip, bir pencere kenarında uzun saatler boyu oturmayı isterim.
3
E...... E......
Visneli cheesecake yedim oldukca lezzetliydi sadece buna puan versem 4.5 alirdi ancak servis oldukca kotu. Genelde cok takilmam ama buradaki personel ilgisizligi cok ciddi boyutlarda. Bu sorun giderildigi taktirde Ankara’da rakipsizligini surdurur.
5
B.... D....
Gercekten effsanneee bi yer!!! Cesit cesit guzel cheesecakeleri, pastalari, tartlari vs var. Biz bu gittigimizde orman meyveli cheesecake ve seftalili crumble denedik, ikisi de cidden cok guzeldi. Arka bahcesi de cok tatli, mutlaka gidin.
5
Z..... C..
Kahvaltısı da güzel zeytinli açması aynı babanne açması çok lezzetliydi. Ama en çok Limonlu cheese cake deneyin. Fiyat normal seviyede .....
5
Z..... C..
Kahvaltısı da güzel zeytinli açması aynı babanne açması çok lezzetliydi. Ama en çok Limonlu cheese cake deneyin.
Fiyat normal seviyede .....
5
F........ F........
İçeri girer girmez tatlıların güzel kokusuyla karşılaşıyorsunuz. Bahçesi çok güzeldi. Menüsü yok, girişteki tezgahtan poğaça ve tatlıları seçebiliyorsunuz. Patatesli poğaçaları kıyır kıyır ve çok lezzetliydi. İki çeşit cheesecake denedik, ikisinin de porsiyonu kocamandı ve çok lezzetlilerdi. Bir cheesecake iki kişi paylaşılabilecek kadar büyüktü. Fiyata pahalı diyenler olmuş ama bu porsiyon tatlılar İstanbul’a kıyaslayınca uygun bile diyebilirim (19,50₺).
5
F........ F........
İçeri girer girmez tatlıların güzel kokusuyla karşılaşıyorsunuz. Bahçesi çok güzeldi. Menüsü yok, girişteki tezgahtan poğaça ve tatlıları seçebiliyorsunuz.
Patatesli poğaçaları kıyır kıyır ve çok lezzetliydi.
İki çeşit cheesecake denedik, ikisinin de porsiyonu kocamandı ve çok lezzetlilerdi. Bir cheesecake iki kişi paylaşılabilecek kadar büyüktü. Fiyata pahalı diyenler olmuş ama bu porsiyon tatlılar İstanbul’a kıyaslayınca uygun bile diyebilirim (19,50₺).
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım