Loading...
4.8 Point
4 Comment

Sayrem

Kentpark AVM, Kat 2, Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu 7.km, No 164, Çankaya, Ankara
Categories Restaurants
Cuisines Izgara
Average amount İki kişi için : 25.00 TL
Phone 0312 2199038
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • Dinner
  • Wifi
  • Indoor Seating
Comments (4)
5
Z..... Z.....
Her Sayrem'de olduğu gibi buradaki fiyatlar da uygun. Diğer şubelerine göre daha hızlı olduğunun kanaatindeyim. Yalnız Ankamall'dakinde çay ikramları vardı, burada böyle bir şey göremedim.
5
N...... C........
Uygun fiyatlı gayet lezzetli ve doyurucu. Genellikle makarna salata ve seçtiğiniz tavuk yada et ile servis ediliyor haliyle ihtiyacınız olan tüm besin değerlerini almış oluyorsunuz. Tavuk menüler yumuşak bol soslu ve lezzetli. Servis hızlı ve yemekten sonra çayınızı da ikram ediyorlar yalnız avm içinde olduğundan kalabalık günlerde önünde sıra oluşması caydırıcı bir sebep olabiliyor.
5
V..... D...
Tamamı hamburgerden oluşan bir katta böyle bir yere rastladığım için çok mutluyum. Fiyatları şaşırtıcı derece uygun, hatta aynı çeşit menüleri başka yerlerde çok daha pahalıya yiyorsunuz. Tabakları o kadar dolu geliyor ki bitiremediğiniz oluyor. Çok lezzetli ve hızlı. Fast food yerine aynı parayla buradan çok daha sağlıklı ve lezzetli alternatifler yemenizi tavsiye ederim.
4
N.... Ö..
Fast Food olarak az bulunan yemek alternatifleri sunması ve gercekten dolu bir tabakla servis edilmesi gercekten basarili. Yemek sonrası isterseniz ücretsiz olarak çayınızı da isteyebiliyorsunuz. Fakat, uzayan ve yavaş ilerleyen sırası öğle molasında fazla vakti olmayan kişiler icin sorun yaratıyor.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım