Loading...
3.1 Point
9 Comment

By Antakya

Kentpark AVM, Kat 2, Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu 7. KM, No 164, Çankaya, Ankara
Categories Restaurants
Cuisines Home-made, South East
Average amount İki kişi için : 45.00 TL
Phone 0312 2199585
Properties
  • Credit Card
  • Dinner
  • Lunch
  • Wifi
  • Sodexo
  • Indoor Seating
Comments (9)
4
M...... Ö....
Kentpark zemin katta yer alan By Antakya,Ankara'daki en iyi Hatay-Antakya lokantalarının başlarında gelir.Meze tabağı bol çeşidi ile güzeldir.(Sonraki gelişlerinizde hangilerini sevdiyseniz onlara ağırlık verilen bir tabağı kendiniz oluşturabilirsiniz).Zırh (ta kıyılmış) şiş kebabı harikadır."Öcce" (Mücver) tadılabilir özellikle meze tabağındaki cevizli biber (ezmesi) ile birlikte iyi gider. Birer içli köfte "Oruk" tadılmalıdır.Sahibi Diş Hekimidir, kasada oturur, utangaçtır, tanışın iyi biridir.AVM işyerlerine göre fiyatlar makuldür, pahalı değildir. Mustafa ÖzelAntakya 1959-31.05.2016
1
H Ç.........
Çalışanları suratsız...Güleryüz yoksunu bir mekan...fiyatları abartılı...örneğin taş kadayıf 5 TL(Hatay da 1 tl) yazmışlar üstelik pişirilmeden gelmiş...yemek sonrası çay istememize rağmen getirmiyorlar...Hataylı olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum
4
M.... I...
Eğer Avm'ye gidip fast food tarzı şeyler yemek istemiyorsanız buraya mutlaka uğrayın. Mutfaklarını ve fırınlarını açık olduğundan yemeğinizin nasıl yapıldığını rahatlıkla görebiliyorsunuz. Hamur işlerini kendileri elde açıp taş fırında pişiriyorlar. Taş fırında piştiği için lezzeti çok daha güzel oluyor tabiki. Fiyatları bir Avm'ye göre bir tık üst gibi gözükse de dışarıdaki eş değer yerlere göre daha uygun. Pidesi ve kiremitte kaşarlı pilici favorilerimden. Dip not olarak ne yerseniz yiyin ama mutlaka ortaya karışık meze tabağı söylemeyi unutmayın, pişman olmayacaksınız :)
4
S..... S.....
Karşılama:8.5/10 Hijyen: 9/10 İlgi Alaka:9.5/10 Yemek tadı: 9/10 kapalı zırh pide 10/10 zırh kebabı İçecek tadı: 9.5/10 şalgam Tatlı lezzeti: 7.5/10 künefe 6.5/10 Şam tatlısı İkram: acılı meze ev yapımı cips Öneri: -Zırh kıymasının tadını çok beğeneceksiniz. -kendine özgü zengin baharatlı zırh kebabı denemelisiniz. Fiyat: 2 kişilik 40 tl ye bu AVM'de yiyeceğiniz en iyi kebap&pide. Yemek / fiyat oranı: 8.5/10
4
S..... S.....
Karşılama:8.5/10
Hijyen: 9/10
İlgi Alaka:9.5/10
Yemek tadı:
9/10 kapalı zırh pide
10/10 zırh kebabı
İçecek tadı:
9.5/10 şalgam
Tatlı lezzeti:
7.5/10 künefe
6.5/10 Şam tatlısı
İkram: acılı meze ev yapımı cips
Öneri:
-Zırh kıymasının tadını çok beğeneceksiniz.
-kendine özgü zengin baharatlı zırh kebabı denemelisiniz.
Fiyat: 2 kişilik 40 tl ye bu AVM'de yiyeceğiniz en iyi kebap&pide.
Yemek / fiyat oranı: 8.5/10
3
N.... Ö..
Ilk açıldığı zamana göre çok kalite farkı olduğunu düşünüyorum. Lezzetinde eskiye oranla bir düşüş var. Fakat yine de ilk kez deneyecekler için tavsiye edebilirim. Biberli ekmek isteyin mutlaka.
1
G...... G......
Özel soslu döner yedim ama hiç beğenmedim. Zaten fazla bir müşteri potansiyeli de yoktu ben üçüncü kişiydim. Bir yerin işlerliği lezzeti ortaya koyuyor.
Döner eti tüp ateşinde pişen ve beklemiş artik et kurumaya başlamış. Yani hiç tavsiye etmem antakya usulü özel soslu döner eti denemek istedim ama pişman oldum.

Sadece taş kadayıfı tavsiye ederim şerbeti yerinde olmuş fazla baymıyor.
2
G...... G......
Özel soslu döner yedim ama hiç beğenmedim. Zaten fazla bir müşteri potansiyeli de yoktu ben üçüncü kişiydim. Bir yerin işlerliği lezzeti ortaya koyuyor. Döner eti tüp ateşinde pişen ve beklemiş artik et kurumaya başlamış. Yani hiç tavsiye etmem antakya usulü özel soslu döner eti denemek istedim ama pişman oldum. Sadece taş kadayıfı tavsiye ederim şerbeti yerinde olmuş fazla baymıyor.
5
C.... G.....
Antakya sofrasinin yemekleri ile hizmet veren restoranin hem isletmecisi hemde çalisanlari güleryüzlü ve kibar,diger restoranin alaninda oturmamiza ragmen istemis oldugumuz lahmacun ve içli köfteleri çok hos bir jestle bize sunma nezaketi gösterdiler.Bu yüzden ayrica kutlarim.Fiyatlari AVM standartlarina uygun ama yine de birazcik yüksek.Lezzetlerine gelirsek evet insani bastan çikaran bir lezzet sunuyorlar.dikkat etmek lazim fazla kaçirmamak için :)
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım