Loading...
2.4 Point
8 Comment

Maşalı Mangal

Meşrutiyet Mahallesi, Selanik 2 Caddesi, No 17/A, Çankaya, Ankara
Categories Restaurants
Cuisines Izgara
Average amount İki kişi için : 35.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Dinner
  • Delivery
  • Lunch
  • Air Conditioned
  • Sodexo
  • Outdoor Seating
Comments (8)
1
Y.... A.......
Hayatimda yedigim en kotu adana ,bence fiayata gore berbat yapilmishic begenmedim birdahada gelmeyi dusunmuyorum cay soylemeden gelermi onu bekliyorum simdi de:/
1
B.... D....
Eskisi gibi değil gerçekten bozdular, azicik patates le beraber getiriyorlar servis anlayışı hizmet sıfır ,her gidişimde 1 tık azalıyor kalite.
1
T.... T....
Ramazan ayıdır dedik geç geldi yemekler , birsey demedik. Biz tepki gostermesek gelmeyecek hala. Azicik birsey köfte ve patates geldi. Dalga gecer gibi, Ikram sifir, oruçta yapilan terbiyesizlik.
4
G.......... G..........
Mekan genelde baya kalabalık oluyor ama büyük olduğu için rahatlıkla yer bulunabiliyor çoğu zaman. Mangal da köfte konsepti burası da. Kilo ile söylerseniz daha avantajlı olur. Biz yarım kilo normal köfte söyledik. Meze namına bir şey yok. 2 parça biri ezme biri biber turşusu. Salatası berbat ötesiydi söylemeseydik daha iyiydi. Kaliteli malzeme kullanılmamış. Zaten sipariş için yarım saat bekledik bu da çok sinir bozucu oldu. Köfteyi sade köfte istememize rağmen yarısı acılı geldi söyledik değiştirdiler fakat yine içinde birkaç tane acılı çıktı. Bu resmen işini sevmemekten kaynaklanıyor. İnsanı sinir ediyor. Köftesi güzel fakat çok daha iyilerini yedim. Bu şekilde devam ederlerse bu tarz birçok mekan olduğu için Maşalı ilk tercih edeceğim yer değil.
2
Ç........ Ş.....
Garsonlar oldukça kaba ve ilgisiz. Mekan ortanın altı. Yemek lezzeti ortanın altı. Porsiyonlar küçük ve ikram yok/yok gibi. Fiyatlar yemeklere göre yüksek ve yemek çeşidi az.
4
R.... Ç........
Mekan kolay yerde, ferah, servis büyük sikinti. Siparis almaya gelen yok, siparisi verdiniz yemek gelmesi zaman aliyor. Çay istemeyin gelmiyor, hesabi en son gidip kasada ödemek zorunda kaldik. Umarim kendilerine çeki düzen verirler
1
E... E...
kanat söyleyim dedim somon ekmek, 7 tane olabildiğince küçük kanat bi de dalga geçer gibi meze koymuşlar. çok daha düzgün biyerlerden alabilirsiniz. ayrıca meşrutiyete gelmesi 50 dkyı buldu.
5
A.. ö.......
Çalisanlarina hayran kaldigim bir mekan. Kapida güleryüzlü bir sekilde karsilayip bize en uygun yeri gösterdiler. Siparis alan garsonda da ayni güleryüzlülügü gördüm. Köfteyi ve tavugu kilo ile siparis edebilmeniz de çok güzel bir özellik. Fiyatlari da gayet iyi.
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım