Loading...
1.5 Point
12 Comment

Bourbon Chicken House

Meşrutiyet Mahallesi, Konur Sokak, No 15, Çankaya, Ankara
Categories Restaurants
Cuisines Izgara
Average amount İki kişi için : 60.00 TL
Phone 0312 4196386
Properties
  • Cash
  • Dinner
  • Credit Card
  • No Alcohol Available
  • Lunch
  • Indoor Seating
Comments (12)
1
K.... Ç.....
Kapıda 15.90 yazan fiyat içeri girince 19 lira oluyor neden diyince sadece guluyorlar sakın gitmeyin!
1
G........ G........
Tadi güzeldi yarım puanda ondan yani. Çalışanlarda ilgi (0) Adamlar karşı cafeden maç izliyor. Menüde gözüken tatlı trilice gelen sutlac. Sutlac da pirincli muhallebi. İlk ve sondu. Cola yemekten 5 dakika sonra geldi. Elimi masadan uzatsam alırdım keşke beklemeseydim.Bi sos istedik adam mermerde unutmuş. Verdiğim para için 10 dakika saygı duruşu.
4
L.... A.........
Good prices,good food,the thing is mistakes happen when a big family orders, the waiter missed one of our dishes,other than that,everything was good.
1
A..... A..........
Chicken house’ın Kızılay’daki başka bir şubesine gittim. 6 kişi gittik.4 ümüzünkü 10 dakika sonra, 2 kişininki ise 40 dakikada geldi. Sınava geç kalmak üzere olduğumuzdan gelmeyen siparişleri iptal etmek istedik. Şu an tabağa konuluyor dedikten 15 dakika sonra siparişimiz geldi. Servis bu kadar vasatken yemek nasıl mıydı ? Rezaletti. Makarananın içinden KIL çıktı. Köri sosunun görüntüsü hiç hoş değildi. Sanırım bozuktu. Ordaki etraftan sorumlu abiye yemekten kıl çıktığını söyledik. Mantarın tüyüdür dedi. Fotoğrafları eke bırakıyorum. Siz karar verin mantarın tüyü mü..
1
A..... A..........
Chicken house’ın Kızılay’daki başka bir şubesine gittim. 6 kişi gittik.4 ümüzünkü 10 dakika sonra, 2 kişininki ise 40 dakikada geldi. Sınava geç kalmak üzere olduğumuzdan gelmeyen siparişleri iptal etmek istedik. Şu an tabağa konuluyor dedikten 15 dakika sonra siparişimiz geldi. Servis bu kadar vasatken yemek nasıl mıydı ?
Rezaletti. Makarananın içinden KIL çıktı. Köri sosunun görüntüsü hiç hoş değildi. Sanırım bozuktu. Ordaki etraftan sorumlu abiye yemekten kıl çıktığını söyledik. Mantarın tüyüdür dedi. Fotoğrafları eke bırakıyorum. Siz karar verin mantarın tüyü mü..
1
S..... S.....
Tatsız ve bayat makarna ile tavuk ürünleri servis edilen yer. Köri soslu tavuk yedim. Hayatımda yediğim en kötü köri soslu tavuktu. Tamam ucuz ama bu paraya tavuk ekmek yeseniz en azından ağzınızın tadı kaçmaz.
1
Y...... ç.....
Çok berbat bir yer ,çalışanları kalitesiz bir okadar pişkin , servis berbat kim ne istedi bunun takibi bile yapılamıyor zaten gelen şeyler çok lezzetsiz geldi ve hiç özen gösterilmeden sunumu yapıldı hayatta bir daha tercih etmeyecegim bir yer olarak kalacak.
3
Z..... Z.....
Ufak bir yer, uzunlamasına dizilmiş. Çok kapasiteli olmadığından ye ve kalk. Seçenek çok, seç ve dene. Bazıları lezzetli ama bazıları sıradan. "Moğol Tavuğu" ve "Bazlama"yı öneririm. Yemeğin ardından verilen tatlı ise markette satılan hazır tatlılardan. Öyle özel bir şey beklemeyin.
1
E... Ç.........
Hardal yooook hardal yooook hardal yooook hardal yoooooook hardal yoooooook hardal yoooooook hardal yoooooook hardal yoooooook hardal yooook
2
Z..... Z.....
Ufak bir yer, uzunlamasına dizilmiş. Çok kapasiteli olmadığından ye ve kalk.
Seçenek çok, seç ve dene. Bazıları lezzetli ama bazıları sıradan.
"Moğol Tavuğu" ve "Bazlama"yı öneririm.
Yemeğin ardından verilen tatlı ise markette satılan hazır tatlılardan. Öyle özel bir şey beklemeyin.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım