Loading...
3.4 Point
9 Comment

Manhattan

Çankaya Mahallesi, Üsküp Caddesi, No 7, Çankaya, Ankara
Categories Bars
Cuisines Finger Food
Average amount İki kişi için : 60.00 TL
Phone 0312 4276263
Properties
  • Credit Card
  • Serves Alcohol
  • Live Music
  • Indoor Seating
  • Fullbar
  • Wifi
  • Nightlife
  • Snacks
Comments (9)
2
Z..... Z.....
Bodrum katta, gayet dar ve en kötüsü de sigara içilen bir yer. Zaten basık bir yer, bir de üstüne duman soluyorsunuz. Bu durum, canlı performans sergileyenler için de zor, sesleri bir süre sonra dumanlaşıyor. Küçük bir yer olduğu için sandalye dahi yok içeride, ne kadar dayabilirseniz o kadar durabilirsiniz içeride. Öte yandan sahnesi yakın olması şarkıcılarla dip dibe olmanızı sağlıyor.
3
A........... A...........
Ankaranın reklamı iyi yapılan basık yaşlı abilerin kız avına çıktığı gürültülü mekanı gittim ama özel olarak degil anket yapmak için gitmiştim o zaman bi güzel geldi bide aşk tesadifleri severi izleyince daha güzel geldi ama bi numarası yok yani:)
3
A.... Ç.......
Ortam havasız, yer altında çok basık. Fiyatlar makul. Müzikler hoş. Konum olarak fena değil. Yaş ortalaması yüksek. Daha iyileri bulunabilir.
2
C.. T......
Mahallenin mekani oldugu icin gidiyoruz ama servis elemanlarinin tavri fazlasiyla rahatsiz edici, elinizdeki bardagi bir kenara biraktiginiz anda gidiyor, bitmis ya da bitmemis olmasina bakmiyorlar. Giris ucretine 1 icki dahil, ikincisini siparis edin diye surekli gozunuzun icine bakiliyor, huzursuz eden bir tavir...
3
M.... I...
Aşk tesadüfleri sever filminde geçen mekan. Sırf filmde beğendiğimiz için gittik fakat içeri girmemizle çıkmamız bir oldu diyebilirim. Yaş ortalaması gerçekten çok yüksekti. +50 yaş erasmus parti gibi bir havası vardı. Canlı müzik vardı, içerideki ses rahatsız ediciydi. Giriş ücretli ve bir içki veriyorlar. Garsonların sürekli olarak elinizdeki bardağa bakışı çok rahatsız edici, hemen bitirip yenisini almalıyım galiba diye üzerinizde bir baskı hissediyorsunuz. Fiyatları da oldukça yüksek.
4
O... M.............
Gayet kaliteli ve fiyat/performans oranı iyi bir mekan.
Şahsen ben çok memnun kaldım.
2 lt birayi 38 e veriyorlar ve patates kızartması çok güzel.
5
O... M.............
Gayet kaliteli ve fiyat/performans oranı iyi bir mekan. Şahsen ben çok memnun kaldım. 2 lt birayi 38 e veriyorlar ve patates kızartması çok güzel.
5
E.............. E..............
Ankara'da dans edilecekse eğlenilecekse aklıma ilk gelen yerdir. Arkadaşlarımla Anlara'ya gittiysem ilk kez gelenleri götürmeye layık bulurum. Fiyatları ortalama mekan şahane. Hem de en önemlisi müşteri profili güzel. Hatta yaş ortalaması ve ortalama takım elbise miktarının artış gösterdiği gecelere sahip olur. Başbaşa kalmak için de grup olarak gitmek için de gayet uygun bir yer. Manhattan da şimdiye dek hiç öf bu grup da ne dediğim olmadı. Çoğu zaman klasik manhattan tarzı gruplar olsa ve ardarda beşinci haftadan sonra sıkılabilecek olsanız da Manhattan a uğramadan çıkmayın Anlara'dan. İyidir manhattan güzeldir. Umarım herkeste bende bıraktığı kadar güzel anılar bırakır :)
4
F.... K.......
Ortam cok havasiz, iceride telefon bile cekmiyor. Garsonlar biraz rahatsiz edici, ickinizin son damlasini takip edip bittigi anda yenisini ister misiniz diye yaninizdalar, ickisiz oturuyorsaniz da 10dk.da bir ayni soruyla muhattap oluyorsunuz. Giris 15TL+1 icki, makul bence ama onun disinda biraz pahali tabii. Genel olarak cok yuksek kalitede bir mekan olmasa da en kaliteli gruplarin caldigi 2-3 mekandan biri olmasi sebebiyle kurkcu dukkani :)
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım