Loading...
3.7 Point
135 Comment

Meşhur Özçelik Aspava

Küçük Esat Mahallesi, Esat Caddesi, No 110/C, Çankaya, Ankara
Categories Restaurants
Cuisines Kebab, Turkish Pizza
Average amount İki kişi için : 40.00 TL
Properties
  • Credit Card
  • Delivery
  • Lunch
  • Dinner
  • Air Conditioned
  • Outdoor Seating
  • Wifi
  • Sodexo
Comments (135)
5
U. U.
Aspava=Ankara
3
F..... E.......
Gereksiz abartılmış bir restoran. Patatesleri margarin kokusundan yiyemedim. Eskiden daha güzeldi. Bolluk her zaman iyi anlamına gelmiyor. Kalite düşmüş
4
B..... I.....
Mantık belli, uygun fiyata ortalama üstü ve fazla yemek. Tatları muazzam değil ama hakkını veriyor. Çalışanların ilgi alakaları oldukça iyi, pişman olmadık kesinlikle. Soslu dönerleri güzeldi.
4
M..... P..
Ankaralılar çok şanslı, uygun fiyata karınlarını doyuracak böyle bir yer var. Garsonların ilgisi çok iyi ama bazen çizgiyi aşıyorlar. Elbette niyet halisane olduğundan ses çıkarmadık. Fakat yine de uygunsuz ve gereksiz sohbet girişimleri olduğunu belirtmek gerek. Patatesler yavandı fakat onun dışındaki her şey çok güzeldi. Soslu döner çok iyi, patates hariç bütün ikramlar aşırı lezzetliydi. İki kişi çatlayıncaya kadar yedik ve sadece 67 tl verdik. Buraya manzara veya sohbet için değil sadece yemek için gitmek ve mutlu olmak mümkün.
5
T..... O......
5
T..... O......
5
E......... E.........
Ankara'daki aspvalarin açık ara en iyisidir ilgi alaka güler yüz hizmet hepsi en üst düzeyde kalite ve tat olarak da yine en üst seviyede
2
M....... M.......
Yemekleri lezzetli değil aslında, sadece ikram bolluğu var. Fiyatlarda uygun falan da değil. Sonuçta ikramların ücretini çıkarmak zorunda işletme. Sıradan restaurant bu aspavaların hepsi sadece bol ikram var.
5
B............ B............
Yediğim en güzel dönerdi. İkramlar ve servis çok başarılıydı. Gerçekten verdiğimiz paranın hem lezzet olarak hem servis olarak karşılığını aldık.
4
Ö..... M...........
en meşhuru dediler geldik ☺️ dönerin lezzeti gayet iyiydi. ikramlardan patates soğuk gelmesine rağmen künefe o açığı hissettirmedi bile. çok çok çok aç gelmeniz lazım çünkü tıka basa doyuyorsunuz her şeyden yiyeceğim derdine düşüp. kırdığım 1 puan da garsonların ilgisizliği içindi, çok kalabalık olduğu için anlayış gösterilebilirdi ama sürekli bir şeyleri unuttular.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım