Loading...
3.5 Point
20 Comment

Müslüm Kebap

Kızılırmak Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, 1436. Sokak, No 3/A, Çankaya, Ankara
Categories Restaurants
Cuisines Kebab
Average amount İki kişi için : 150.00 TL
Phone 0312 3114344
Properties
  • Credit Card
  • Lunch
  • No Alcohol Available
  • Dinner
  • Indoor Seating
Comments (20)
4
B.... İ....
sanırım her işletmede olan  garip bir alışıla gelmişlik burası içinde sirayet etmiş. geçtiğimiz yıllarda çok çok daha lezzetli olan yemeklerinin tadı biraz kıvamını kaçırmış olmasına rağmen, işletmenin mekanı hala o güzel havasını sürdürüyor. Salatalarına ve eski yemeklerine gösterdikleri özeni yine gösterirlerse Ankara'nın önde gelen et restoranlarından olmayı sürdürürler, yoksa kaybolup gidecekleri kaçınılmaz olacak.
5
S..... A...
Hızlı ve güzel servise sahip bir yer. Adanasinin çok yağlı olmamasını ve kuzu etlerinin pişirilme seviyeisni beğendim. Tatlıları da çok ağır olmadigi icin tavsiye ederim.
3
İ.... C.....
Yola çıkmadan önce güzel bir öğle yemeği için oturduk.Öncelikle çalışanlar ilgili servis hızlı.Salatalari bence yetersizdi.Kebap yerken ben salataları daha ince ve küçük doğranmış seviyorum.Bunun dışında kebap fiyatlari porsiyonlara göre oldukça pahalı.Lezzet açısından bir sıkıntı yoktu etler lezzetliydi.
1
I...... I......
Kedimle içeri girdiğimizde kapalı taşıma çantasında olmasına rağmen almayacaklarını misafirlerin miyavlamadan rahatsız olacağını söylediler. Mekanda bulunan insanların sesinden küçücük kedinin sesi bile duyulmayacak buna rağmen çalışan adam elimizden kedi taşıma çantamızı alarak dışarı götürdü. Umarım hayvan dostu bir işletme olur
2
K..... K.....
Herkese överek gidin gidin diye bahsettiğim ve müdavimi olduğum restoranın her ay yavaş yavaş kalitesini bozuşunu üzülerek izledim. Salata tabağı bile artık eski lezzetinde değil. Ve en sonunda 20.10.2019 Pazar akşamı eşimle yediğimiz Adana kebabından dolayı bağırsaklarımız bozuldu, 4 gün kendimize gelemedik. Artık etin kendisinden mi, yağının aşırıya kaçmasından mı, salatadan mı bilemiyorum ama artık beni kaybettikleri kesin. İyi hatırlarlar yine bir arkadaşa önermiştim de beni aşırı mahcup etmişlerdi. Adamın küçük çocuğunun yediği kebap içerisinden tel çıktı da son anda aldılar ağzından. Kebabı geçirdiği kalın şişleri temizlediği tel fırçayı etin üzerinde temizlersen o fırça teli ete düşer, rezil de olursun, bizi de mahcup edersin. Netice itibari ile Ankara’da en iyi Adana kebabı yapan yerin bu duruma gelmesi üzücü. Kebap yapmak başka birşey işletmecilik başka birşey. Profesyonel eleman istihdam etseler iyi olur.
1
F.... S......
İstanbuldan Ankaraya gelip yorumlara ve dekora aldanıp tuzağa düşmeyin.Hayatınızda yiyebileceğiniz en kötü patlıcanlı kebapı 62tl ödeyip denemiş olursunuz.4 arkadaşta yediklerimize rezalet dedik Şefi uyardık ama patlıcanlar Birecikten geliyor dedi.Allahtan kebaplar kupkuru dedik ona da etimiz Arjantinden geliyor demedi.İyi bir işletme şikayet aldığında beğenilmeyen yemeğin ücretini almaya tenezzül etmez ama hiç utanmadan 300 tl alıp iyi günler çekiyorlar.Yorumlarda kebapları öven arlkadaşlar cidden kebap görmemiş.Antepte 3 sene,Urfada 5 sene yaşamış biri olarak kebabın kralını bilirim.Bu paraları kesinlikle haketmiyor beş para etmez hayal kırıklığı.
1
Z........ S.......
Yorumlara göre geldiğimiz yerden hiç memnun kalmadık, patlıcanlı kebabı ve kıyması çok kötüydü, sırt kebabı çok sertti ve pişmemişti, çiğ köfte sorduğumuzda daha çıkmadı dendi. İstanbuldan gelmiştik çok pişman olarak aşırı pahalı hesabı ödeyerek çıktık. Bir daha yanından geçmeyiz herhalde...
2
M....... M.......
Eskiden en sevdiğim kebapçılardan biriydi. Ancak çok bozmuş. Etlerinin lezzetine hala diyecek bir şey yok fakat fiyatları artırdığıyla kalmayıp mezeleri azaltmış ve garsonlar fazla laubali. Kısacası verdiğiniz paranın karşılığını alamıyorsunuz.
2
C.. &...
Ankara'da sürekli ismi sayıklandığı için ve bir çok ısrara dayanamayıp ramazandan önce ziyaret ettim. Öncelikle akşam üzeri sıra beklemek zorundasınız yer yok. Her neyse, denemek için menüde ki her yemekten yarımşar porsiyon adana tam porsiyon söyledim. Küşleme vasatı aşamaz, kuzu şiş sert ve güzel değil, adana güzel ama fiyatının hakkı kesinlikle değil. Ayrıca 3 porsiyon 3 kişi adana isteseniz bile ortaya geliyor, kim ne yiyor, belli değil, en saçma servis şekli. Salataya çilek koyup biraz göz boyadıklarını da eklemek lazım. Lezzet olarak ortalama, fiyat/performans, hijyen ve garsonların yaklaşımı olarak benim için sınıfta kalmış bir işletme.
3
O... B......
Memnun kalmadım. Garsonlar devamlı tepemizde. Abi abla tarzı konuşmalar hiç uygun değil. Küçücük masalar tıkış tıkış. Anladığım kadarıyla ankara lılar yemekten anlamıyor. Bir daha asla gitmem. Adana çöp şiş söyledik çöp şiş eh işte ama adana doğru etten yapılmamıştı.
Daha fazla göster
Would you like to comment on the restaurant?
Point :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım